Skocz do zawartości

V-Storm, blokada silnika


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli będzie okazja to obiecuję że ugotuję barszcz z dowolną ilością fasoli

:)

Albo wyślę teraz, w słoiku.

(właściwie to po co mi dwa motocykle? Mogłam jakies buty kupić, może byłoby taniej? )

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walentynki sobie wyslijcie :biggrin:

Masz rację a wiesz, że do serca przez żołądek :biggrin:

Dziewczyna cieszy się z nowego sprzęta a w tak szczególny dzień nie mogę jej odmówić.

Najważniejsze, że zlokalizowała awarię

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wróżyć z fusów ale kilka lat temu miałem identyczny przypadek z GPZ1100 na wtrysku.

Lał na jednym wtryskiwaczu i utopił cylinder, właściciel pokręcił wałem do tyłu i nadmiar paliwa przelał się zaworem wydechowym do tłumika a potem odpalił go z guzika. Grzmot w garażu spowodował odpadnięcie tynku ze ściany a kolektor wydechowy odjechał od tłumików.

Po kilu dniach motocykl trafił do mnie ponownie zalany bez możliwości pokręcenia rozrusznikiem.

Może tutaj leży przyczyna ?

 

Mam pytanie do pana Piotra- czy w przypadku jaki opisuje Tamka i Pan zablokowanie silnika do tego stopnia,że nie da się obrócić wałem korbowym (Tamka to opisała w pierwszym poście w podpunkcie 1,2,3) jest czymś czym nie należ się martwić ?

 

Bo na logikę to musi wał coś blokować (zajechana panewka,zatarty tłok,urwany/krzywy zawór),żeby nie można było nim obrócić.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez zikowski

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, cenka niezła. Ostatnio tyle skasowałem SV za zrobienie rozrządu. A tu całe moto, w miarę młode. Oby służyło dzielnie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeh. Też fakt.. Tak myślałem że coś nie halo z walutą, gdy pisałem poprzedniego posta, ale nie chciało mi się sprawdzać gdzie zamieszkuje. Jakby nie patrzeć 2k quidów to i tak git cena. Chociaż Elżbiety wydaje się trochę trudniej niż naszych meneli.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...