Skocz do zawartości

chwale sie!


ajronja91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki

 

Brat pewnie nawet nie wsiądzie na 125 jeśli jest Prawdziwym Harleyowcem

 

czy ja wiem, jemu sie podoba i zawsze przylatuje do garazu jak go odpalam :D

a że jezdził na duużo mocniejszych to kupić na pewno kupiłby mocniejszego.

Wybrałam 125 ze wzgledów przede wszystkim ergonomicznych :P Jestem mała, i mam mały motór ! a małe jest piekne i kropka.

Troche irytuje mnie podejście niektórych ''harleyowcow'' że ''prawdziwy motocykl zaczyna sie od 1.0''. Brat taki nie jest.

Uważam że 125 to też jest motocykl a nie skuter;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie koleżanko. Ja sam wyznaje zasade, że małe jest piękne. Post wyżej trochę ironicznie napisałem, ale bez spiny proszę :)

 

Zresztą taka 125 niejednego może zdziwić. Moja DT'a była krytykowana jako koncepcyjny jak i zakupiony motocykl. A jak chłopaki się garnąć dostali to było jedno wielkie WTF ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak bywa ze większość tych co tylko ponad litra całe życie kręci się wyłącznie wokół komina , a 125 można pokręcić się po Europie i nie tylko , ładny pierdzipęd byle dobrze służył i bez ciśnienia da się wszędzie dojechać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Gratulować :clap: . Prawko jest, ładny motorek jest, starszy brat z doświadczeniem jest :) .

Małe jest piękne :notworthy: . Zgoda całkowita. Życzę Ci, aby był to początek długiej i pięknej przygody we wspaniałym świecie motocykli :crossy: .Pozdrowionka :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Gratulować :clap: . Prawko jest, ładny motorek jest, starszy brat z doświadczeniem jest :) .

Małe jest piękne :notworthy: . Zgoda całkowita. Życzę Ci, aby był to początek długiej i pięknej przygody we wspaniałym świecie motocykli :crossy: .Pozdrowionka :buttrock: .

 

 

dzieki !! :)

mam nadzieje ze w tym świecie motocykli nie trafie za często na pijaka/ćpuna/wariata na drodze, bo jeszcze jeżdząc L-ką miałam do czynienia z 1 pijanym kierowca i bardzo chamskimi kierowcami. Ja autem nigdy nie zajezdżam drogi motocyklom ani ich nie wyprzedzam na skrzyżowaniu............... :excl:

 

Pozdro! :cool:

Edytowane przez ajronja91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...