Skocz do zawartości

Budżetowa modyfikacja z jajem. VW Golf


Shinigami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę w skrócie żeby nie psuć filmu. Mighty Car Mods, australijski duet podjął się przerobienia najnudniejszego samochodu jaki uda się znaleźć w taki sposób żeby jego "street credit" wzrósł w oczach opinii publicznej.

 

 

Teraz już nie widzę potrzeby jechać do lakiernika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Gofer. Chłoaki się jarali zgniłym Golfem, bo w PL nigdy nie byli, nie widzieli co po drogach tu jeździ. Co drugi to Rost. :biggrin: Mój w sumie wygląda podobnie jak ten z klipu, szczególnie teraz po solance drogowej.

 

Kółka w pytę założyli. Kozackie stalówki. Z tych nadkoli miałem ubaw. "Jak to się nazywa? A nie wiem, kosztuje 30 dolców i pochodzi z Polski." :biggrin:

 

No i na mecie tez pocisnęli. "..a real nightmare - Hondas everywhere..." :clap: No i ziomek w okularach który przyznał że jest zawiedziony że zgnity Gofer zbiera więcej gapiów niż jego GTR.

 

 

 

Nigdy nie znałem tego programu. Od dziś jestem ich fanem. Lecę po pokmor i colę, całą nockę będę słuchał ich zabawnego akcentu z "down under".

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim. Wiedziałem, że spodoba Ci się :) Stalówki z ebay firmy Gecko ale już nie można kupić w tym wzorze ale firma Aero (żeby było ciekawiej ich proces prdukcyjny był w How it's made :) ) robią podobne i dla NASCAR.

Akcent mają dobry zwłaszcza Moog gdy mówi "real bargain" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, kółka kozackie, zazdroszczę. Do mojego kombiaka nawet by lepiej pasowały. :biggrin: Ten ziomek w sklepie co o browarach gadał, dość śmiesznie wymawia słowo "beer". Brzmi jak "bir" a nie typowe "biiir".

 

 

To nie jest Rat tylko Rost. Dwa różne pojęcia i style.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh:

Chciałam odstawić na złom swój europejski samochodzik, ale pewnie zmienię zdanie.

Podrapię lakier trochę, przyprawię i niech sobie stoi z tydzień.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Skoro jesteśmy w temacie, to co powiecie na moje Polo?

 

 

 

 

 

 

 

Kupiłem za 150funtów dołożyłem 120 wliczając wkrętarkę za 70, reszta to papier ścierny, kwas ze starego aku, itp.

No i pomysł oczywiście ;p

Edytowane przez cxpeky63

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to wymysł poprzedniego właściciela :(

Mam zamiar je zmienic na oryginalne dymione.

 

A co do rdzy to nie chcę zrobic z niego Rosta, ale codziennie polewam go wodą z morza żeby ładne zacieki rdzy wżerały się w lakier. :) Pozatym tutaj urząd komunikacji jest bardzo czepliwy i jak chce się czymś takim śmigac na co dzień to trzeba z dystansem :)

Edytowane przez cxpeky63

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że z rdzą się walczy............

 

no nic od tego roku nie maluje progów i drzwi hamerajtem w tico -będzie rost styknie jedna solona zima :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, ja też, od dziś, mam wyj***ne na bigos na progach i nadkolach. Będzie rost. Też VW i też biały. I też podrapany. Ino z przodu reflekotry Hella a`la Mk4 i dolne w zderzaku, dzienne, też Hella. . Może trochę czarnego matt`u dodam, popękana szpachlówka już jest. :biggrin:

 

 

Ale te lampy wyrzuć z tyłu. Seryjne dodadzą klimatu a z tymi to ni rost, ni lexus.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...