Skocz do zawartości

Czy ktoś gdzieś widział tą MZ ETZ 250 ? ogłoszenie


cycoh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając dzisiaj swojego PC znalazłem zebrało mi się na wspomnienia :)

 

Znalazłem zdjęcia swojej ETZ, z góry przepraszam za jakość zdjęć ale były robione telefonem w 2006 roku a wówczas sukcesem był aparat w telefonie :)

 

Sprzedałem ją w 2006 gdzieś w PL i narodził mi się taki pomysł czy ktoś widział gdzieś kiedyś taką MZ ? przeglądając alledrogo lub jakieś inne ogłoszenia.

Była jak to powiem lekko inna, charakterystyczna z przednim kołem z jakiegoś BMW...

post-42428-0-21490600-1357076219.jpg

post-42428-0-30320500-1357076221.jpg

post-42428-0-93189200-1357076221.jpg

post-42428-0-50184200-1357076223.jpg

post-42428-0-10163600-1357076224.jpg

post-42428-0-73686200-1357076224.jpg

post-42428-0-33661200-1357076225.jpg

post-42428-0-98945800-1357076225.jpg

post-42428-0-55905400-1357076226.jpg

Edytowane przez cycoh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na tych samych blachach, to możesz to sprawdzić po numerze rejestracyjnym. Jeśli powiat się zmienił, to gdy masz umowę sprzedaży albo jakiś inny dokument, już po numerze ramy powinieneś się przynajmniej dowiedzieć, czy nadal jest ubezpieczana (lub ewentualnie, do kiedy była).

 

To wszystko w UFG.

 

Adresu nie ustalisz, ale chociaż wiesz czy warto szukać.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na stronki tyu "polska jazda" czy Bikepics. Może znajdziesz coś, gdzieś...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi....

sentyment...

było to takie moje pierwsze moto po zrobieniu prawa jazdy, kupiłem złoma, wyremontowałem, odbyłem pierwszą podróż na legalu do Radomia ( do LO , całe 50 km od domu :) ) pierwsze kontrole policji na moto i zdziwienie że ktoś na MZ na prawo jazdy,

 

poza tym ciekaw jestem jak potoczyła się historia jej dalej, bo MZ na alufeldze do BMW i w takim kolorze to rzadkość :) sam malowałem, sam kombinowałem nad kołem jak zamocować itp itd :)

 

no i pierwsze podróże z moją przyszłą i obecną żoną :) wieczorne powroty od niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi....

sentyment...

było to takie moje pierwsze moto po zrobieniu prawa jazdy, kupiłem złoma, wyremontowałem, odbyłem pierwszą podróż na legalu do Radomia ( do LO , całe 50 km od domu :) ) pierwsze kontrole policji na moto i zdziwienie że ktoś na MZ na prawo jazdy,

 

poza tym ciekaw jestem jak potoczyła się historia jej dalej, bo MZ na alufeldze do BMW i w takim kolorze to rzadkość :) sam malowałem, sam kombinowałem nad kołem jak zamocować itp itd :)

 

no i pierwsze podróże z moją przyszłą i obecną żoną :) wieczorne powroty od niej :)

 

 

Oby tylko ktoś nie przywrócił do oryginału, bo wtedy ta "alufelga z BMW" się nie uchowała. Spróbuj tak jak Arcer prawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś znalazłem poprzedniego właściciela swojej NS-1 na BikePics, wystarczyło szukać po roczniku. Nie ucieszył mnie ten widok, w takim stanie była.

 

PS. Za to następnego właściciela znalazłem na Naszej Klasie, może to jest sposób :laugh:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...