Skocz do zawartości

STUNT A POLICJA


meitras12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko na cichym tłumiku lataj, bo inaczej spalisz sobie miejscówkę szybciej niż myślisz ;)

 

W każdym razie szykuj się, że zawsze komuś będzie jazda przeszkadzać niezależnie gdzie będzie, znam do z doświadczenia.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,chyba zależy Ci na oglądalności,to plac przed kościołem i szkoła zapewnią Ci widzów. Poszukaj jakiegoś placu po GeeSie albo coś takiego.Jak się wywalisz to obciach będzie mniejszy... :biggrin:

Hmm no na pewno widzów będzie , mało kto jeszcze słyszał o stuncie. Ale wiadomo umiejętności też muszą być bo nikt nie będzie oglądał samych gleb :P

a co w sytuacji kiedy potrąci jakaś babcię jadąc na to boisko/parking ? :)

W takiej sytuacji .. Lepiej żeby takiej sytuacji nie było. Brak prawka , motocykl wgl nie dopuszczony do ruchu. Kasy w holere i więzienie.

 

Czyli podsumowując.. Latać tak ale szukać jak najmniej ruchliwego miejsca. Trenować z kimś aby w razie upadku miał kto pomóc. Trenować na jakimś placyku nie na parkingu. Płacić OC i podatki i ma być dobrze ;]

Edytowane przez meitras12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A gdyby tak proboszczowi załatwić sprzęt i on też trenowałby na tym placu to chyba nikt nie podskoczy?

Nawet chłopaki zaczeliby pewnie chodzić do kościoła :)

(na browara po treningu)

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio jechałem sobie przez miasto, na moim pasie stał passat na awaryjnych, musiałem czekać, aż otworzy sobie bramę i wjedzie na podwórko, bo przeciwny pas był cały czas zajęty. Kiedy wjechał ja ruszyłem dając na koło oczywiście, kiedy opadłem na asfalt usłyszałem syreny, a w lusterku miałem radiowóz na sygnale. Zjechałem do krawędzi jezdni, a oni wyprzedzili mnie i pognali do przodu :D

 

Jakże pełne były moje gacie, gdyż 3 dni wcześniej dostałem 8pkt karnych...

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje Ci się krótki sezon, Bartek ;)

 

Najlepiej to dogadać się z kimś, kto ma prywatny jakiś plac, bo na posesji prywatnej możesz robić, co chcesz. Ale praktycznie to dość ciężki temat.
Ja się na najbliższy sezon dogadałam z Michalczewskim i mogę sobie na terenie zajezdni autobusowej ćwiczyć.

 

 

Piórko, będziesz stuncić? :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...