Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu o pierdolach gadacie, a ja w piatek juz nap**dalam!

 

A MY ZA 2,5 TYGODNIA - O ILE ZAPIERDOLONA @#$^%&^%*%*(*%&)&&&% ZIMA ODEJDZIE Z POLSKO - SŁOWACKIEJ CZĘŚCI EUROPY !!!!!!

 

 

:)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony pasek zdradzil tajemnice :)

jedne to faktycznie diablo superbike pro a druga to dunlop D211 GP RACER

oponki stoja rowno kolo siebie i niby dwie wyscigowe opony a zupelnie inny ksztalt .

nie mam niestety normalnej opony z jakiegos supersporta (ani tylnej ani przedniej) i dopiero wtedy mozna by bylo zobaczyc w czym tkwi roznica pomiedzy oponami ulicznymi i torowymi.

Ja gdy pierwszy raz zamowilem kiedys przod jeszcze D209 gp racer i jak porownalem do seryjnie montowanego w gsxr 1000k5 chyba bridgestona to myslelem ze chlop wyslal mi zla opone taka byla roznica w ksztalcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Nieśmiertelny, to napisz chociaż dokładne rozmiary tych opon. Ja mam pewne przypuszczenie dlaczego tak :) (akurat w przypadku Pirelli vs Dunlop), no ale wolałbym znać wymiary.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ze pirelli jest 190/55a dunlop 200/55 ale to jest tylko szerokosc ,generalnie chodzi o sam ksztalt opony ,pielli jest poprostu bardziej szpiczasta, nawet jak wezmiesz dunlopa 190 to roznica w profilu bedzie taka sama.

 

efektywa szerokosc 190/55 pirelli pro to 194mm a dunlopa 200/55 . to 198mm

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...