Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to spoko, uspokoiłeś mnie. Zrobiłem się drażliwy po tym kolejnym powrocie zimy w tym pięknym kraju.

 

A żebyś wiedział, mnie dziś aż ręka świerzbi, żeby komuś przypier...ić ;)

 

Obliczyłem sobie że w 2012 byłem raz na Białej i 23 razy na kartingu, to daje około 4500km

No pamiętam, że Rinas podliczał ilość przejechanych km na 2-dniowym Poznaniu i wyszło, że chyba coś koło 800 natłukł. Na pełnej pi*dzie non stop, gdzie silnik albo kręcisz do oporu, albo na hamowaniach redukujesz tak, że aż panewki jęczą, pierścienie tłokowe błagają o litość shiftlight właściwie świeci non-stop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie lepiej było te 23 Radomie zamienić na 2 Poznanie? Rany, czasami to Was nie rozumiem :) . Ja to chyba nawet 20 wypadów "na tor" nie zaliczyłem biorąc pod uwagę również kartingi, Białą, jednym słowem wsio.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja to się wypowiadał nie będę bo wstyd :)

 

za to dzisiaj poszedłem po całości i za inspiracją Niesmiertelnego kupiłem koce do opon... stwierdziłem, że biednego na badziewie nie stać i wybrałem coś takiego:

 

http://motodracing.com/accessories.html#ecwid:category=460812&mode=product&product=12343951

 

firma co prawda mało znana, ale patrząc na specyfikacje to na prawdę relacja cena/jakość jest bardzo dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja to się wypowiadał nie będę bo wstyd :)

 

za to dzisiaj poszedłem po całości i za inspiracją Niesmiertelnego kupiłem koce do opon... stwierdziłem, że biednego na badziewie nie stać i wybrałem coś takiego:

 

http://motodracing.c...roduct=12343951

 

firma co prawda mało znana, ale patrząc na specyfikacje to na prawdę relacja cena/jakość jest bardzo dobra...

przyznaj się skusiły Cię puchary na zdjęciach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie lepiej było te 23 Radomie zamienić na 2 Poznanie? Rany, czasami to Was nie rozumiem :) . Ja to chyba nawet 20 wypadów "na tor" nie zaliczyłem biorąc pod uwagę również kartingi, Białą, jednym słowem wsio.

swoją drogą to kiedyś się ze mnie śmiali, że pałuje na górskich serpentynach i zjazdach z autobany, a nie "na torach", jak to określasz. Na wszystkie moje argumenty koleś miał tylko jeden. "Kwestia priorytetów", myślałem, że mu zajebię przez monitor. Wiadomo, że każdy mierzy swoją miarą, ale czasami naprawdę człowiek nie ma fizycznej możliwości być tam gdzie chce.

Jak sie nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo co sugerujesz, to może ja wyjaśnię. 23 Radomie po 80 zł to prawie 2 kafle. 23 x dojazd do Radomia i z powrotem to prawie 5000 km. Jakoś nie wyobrażam sobie, że nie można wziąć raz na jakiś czas przypadkowego dnia czy dwóch urlopu. Koszta łatwo policzyć, a takie sprawy jak np. frajda czy wartość takich treningów dla motocyklisty itp. to już pominę.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

songoku i bardzo dobrze zrobiles ! a to ze maja jeszcze regulacje temp.to na taki speed day idealnie !

My jak zaczynalismy zabawe starsi mowili ze koce to jest jedna z podstawowych rzeczy jakie trzeba kupic !

No, ale gdzie tam , my przeciez nie jestemy zadni zawodnicy zebu tu swirowac z jakimis kocami na oponach !ledwo pamietamy konfiguracje :) zakretow a tu taki wypas ze niby koce jak zawodowcy ?!

Ale znowu Bartek Wiczynski zlapany przy pifku mowi ze :

koce na oponach to nagrzane gumy ?! :)

nagrzane gumy to w przypadku opon wyscigowych brak koniecznosci rozgrzewania gum podczas jazdy po torze

a to znowu bardzo zmniejsza ryzyko gleby spowodu nie rozgrzanej gumy .

Do opon sportowych koce nie sa tak mocno potrzebne bo uliczne opony nagrzewaja sie bardzo szybko i dobrze trzymaja juz w zasadzie od poczatku.

 

Tak wiec sluchajac madrzejszych kupujemy koce ,ale:

czy wydac 1500zl na koce czy wystarczy kupic za 800 zl

no i wszyscy trzej kupilismy BIKETEK za 750 zl

dzialaly jeden sezon a w drugim zaczely sie palic w najgorszym mozliwym momencie ! a to na speed day'u a to na rundzie przed wyscigiem albo kwalifikacjami !

Jak mowisz kupisz dziadostwo to wydasz dwa razy .

Teraz ja mam TERMORACE a koledzy maja i CAPIT i IRC i dzialaja bez zarzutu juz kilka sezonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo co sugerujesz, to może ja wyjaśnię. 23 Radomie po 80 zł to prawie 2 kafle. 23 x dojazd do Radomia i z powrotem to prawie 5000 km. Jakoś nie wyobrażam sobie, że nie można wziąć raz na jakiś czas przypadkowego dnia czy dwóch urlopu. Koszta łatwo policzyć, a takie sprawy jak np. frajda czy wartość takich treningów dla motocyklisty itp. to już pominę.

nie no, ja liczyć umiem, ale jakiś powód był, że Yuby zrobił tak a nie inaczej, a mówienie "ja was czasem nie rozumiem" może być krzywdzące. Taka luźna refleksja, bazująca na własnym doświadczeniu ;)

Edytowane przez slusar_o2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję tego, że moto nic nie bierze. Tak jest skonstruowany silnik spalinowy, że zawsze coś bierze, minimalnie lub średnio od upalania pod czerwone lub dużo z powodu innego fuck-upu.

mi nic niebierze , moze dla tego ze co 160km go zmieniam :laugh:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...