Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yuby a swoja droga Ty nie potrzebujesz owiewek torowych do sp1 ? Bo mnie bieda zastała i w sumie na 90 % nie wyjdzie mi z kasa na inne moto , znaczy wyjść to może wyjdzie ale nie będzie wtedy juz sosu na przygotowanie moto na tor czy jakies tam jazdy po torze . Także muszę swoja sp1 podrobić na tor i troche kasy włożyć . Jako ze niechce mi sie rzeźbić owiewek na tor z oryginalnych to chce kupić od ricambi waiss z allegro czy jak to tak sie pisze komplet on chyba cos kolo 1000zł wychodzi ? I sobie ściągnę z nich formy i dłubne carbonowe . No i zostane mi to z allegro , jak chcesz szukasz czy zamierzasz kupowac a najblizszym czasie je , bo czytalem ze chcesz wystartowac w predatorach , w sumie na to wychodzi ze ja tez . To Ci bym mógł odsprzedać tamte allegrowe cos taniej , no chyba ze jakiejs innej firmy szukasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wychodza one 900 zł , a jakiejś lepszej firmy 1300

Chociaz w sp1 nie ma za bardzo co nie pasowac bo jest tylko jeden chłyyyyt powietrza na srodku

Z drugiej strony jakbym mial robic z oryginalnych to juz bym wolał dac te 1300 niz sie meczyc :P

 

będę musiał to przemyśleć . No chyba ze yuby sobie jakies wcześniej wypatrzy to je kupie i mu odsprzedam taniej .

Swoja droga składał ktoś silnik na starych uszczelkach ? Bo mojej sp1 odchodza f3 na przyspieche i na jednym motopopo wziala około litra oleju . Takze cos czuje ze pierscieni niema i uszczelniaczy to jeszcze nie taki wydatek ale jak doliczyc uszczelki to wyjdzie tyle co za drugi silnik .

Edytowane przez PaulNewadomke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki remont to dobry pomysł.

Jak łyka olej nie z powodu przegrzania to znaczy, że przebiegowi może nawet jedynki z przodu brakować. Wtedy musisz pomierzyć całą górę silnika pod kątem zużycia. Może się okazać że uszczelki i pierścienie to tylko początek bardzo drogiej zabawy. Jak go przegrzałeś to już w ogóle kaplica. Poza tym taka ilość oleju w jeden dzień nie wróży dobrze.

Moja F4 ma 96 tys km i oleju nie bierze.

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi k1 nic nie wciąga. Serio !

 

Za to Aprilia mi raz opie**oliła dosyć sporo, zaraz po zakupie jak ją na Lublinie przekatowałem. Ale potem już nigdy nie wciągała.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję tego, że moto nic nie bierze. Tak jest skonstruowany silnik spalinowy, że zawsze coś bierze, minimalnie lub średnio od upalania pod czerwone lub dużo z powodu innego fuck-upu.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nic to zużyć nie może bo to by oznaczało, że filmu olejowego nie ma, ale jak wlewam 3,3 litra i po jakimś czasie spuszczam mniej więcej 3,3 litra to się nie zaglębiam w dalsze miejsca po przecinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nic to zużyć nie może bo to by oznaczało, że filmu olejowego nie ma, ale jak wlewam 3,3 litra i po jakimś czasie spuszczam mniej więcej 3,3 litra to się nie zaglębiam w dalsze miejsca po przecinku.

 

No dokładnie o to mi chodziło. Sikor wiadomo że COŚ TAM wciąga, ale mi chodziło o zauważalne ilości ;)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...