Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może niekoniecznie torowy torowy produkt, ale przyda się do każdego motocykla, bdb stosunek ceny do jakości http://static.promoceny.pl/foto/vyrobky/097500/97270.jpg kupiłem w lidlu, wczoraj testowałem, w efekcie czego dzisiaj kupiłem drugą sztukę. Świetnie czyści wszelkiego rodzaju zabrudzenia łącznie z kawałkami przyklejonej gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Zdemontowałem kolektory żeby wywalić katalizator, przy okazji zastanawiam się nad założeniem taśmy izolacyjnej, czy jest sens w to się bawić? Na dzień dzisiejszy jedynie mam końcówkę skorpiona, w przyszłości dołożę sportowy filtr powietrza i może wtedy zestroję.

Z tego co się orientuje to taśma ma za zadanie izolacji, dzięki której szybsze będzie wydobywanie się spalin, ale jak to się przekłada i na co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo, przeglądając ebay znalazłem alternatywę dla tych którym szkoda wydawać 1000zł za sportowe sety. Wręcz genialne w swojej prostocie.

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-CNC-Adjustable-Foot-pegs-KAWASAKI-ZZR-GTR-1400-ZX14R-2006-2007-2008-2009-/300814988622?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item4609f8754e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to taśma ma za zadanie izolacji, dzięki której szybsze będzie wydobywanie się spalin, ale jak to się przekłada i na co??

Możesz to bardziej obrazowo wytłumaczyć? Jaka taśma izolacyjna i gdzie? O co chodzi? Jakakolwiek izolacja w obrębie układu wydechowego natychmiast się stopi. Fakt, że układ wydechowy powinien być szczelny, tak samo jak dolot. Jest to tym ważniejsze, im jesteś bliżej komór spalania (dziura metr od głowicy nie powoduje różnic, natomiast zasysanie lewego powietrza blisko - tak!).

 

Ale w którym miejscu chcesz coś dłubać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...