Skocz do zawartości

Nowy nabytek


kaamil987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Błotnik nie ma znaczenia, M06T miała też taki. Na foto widać że ma obciętą końcówkę z tyłu. Zbiornik czarny, nie obsrany czerwoną farbą z PGR`u a pokrętła amorka nie widać bo go nie ma a otworu po nim tez nie widać bo zasłonięty. To i tak nie ma znaczenia bo M11 też wychodziły bez amorka skrętu, np. moja obecna M11. Rozmiar kół dałby jakiś namiar, jeśli 18" to na 200% M11, jeśli 19" to tylko 100% że to M11. :icon_razz:

 

 

A chęć montażu silnika WSK to inna bajka. Takich delikwentów mam chęć zapoznać z moim przyjacielem Stanley`em. Bardzo miły nóż do tapet...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co denerwować Qrim. Nawet jeśli zepsuje i zbeszcześci te zwłoki to jest usprawiedliwiony. Chce mu się jeździć i dąży do celu w słuchny sposób. Chce sobie coś poskładać. To lepsze niż siedzenie na facebooku i marudzenie, że nie ma kasy na nowego ściga w kolorze zielonym.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedałowiec miał płytki błotnik? Inny niż 2350? Bo taki model, tzn.jego zwłoki, zalegają mi za garażem.

https://lh4.googleusercontent.com/-vEhWrIqJ9_o/UNrUL6U6KrI/AAAAAAAAFng/dujZOSyYcys/s912/Zdj%25C4%2599cie0196.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę na tym zarobić jakiejś kasy.. i wstawię tam silnik 125ccm ponieważ środki mi nie pozwalają na inny silnik może w przyszłości ale i tak się

cieszę z wszystkiego co mam i nie robie tergo dla kasy tylko dla lansu na mój wiek to i tak dobrze mi idzie wszystko robie sam i wszystkie pieniądze co zarobie

to wszystko wkładam w moje skarby. a tą shlką wyjade na lato więć się nie podniecajcie ze za 10 lat. dziękuje i dowidzenia pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...