Skocz do zawartości

[Doradzcie]Kierownica


Rekomendowane odpowiedzi

a dosc dobre kierownice acerbis za ok 180z z poprzeczka i gabka, mialem taka w dr-ce, ona jest dobra bo bedzie pasowac do orginalnych polek od sendy, bo te sportowe przewaznie jest tak ze sa grube i trzeba dokupic mocowania tzw adaptery a to duzo kosztuje. Ja polecam ta za 180zl jak do sensy jest w sam raz, albo renthal fat bar ok 400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dosc dobre kierownice acerbis za ok 180z z poprzeczka i gabka, mialem taka w dr-ce, ona jest dobra bo bedzie pasowac do orginalnych polek od sendy, bo te sportowe przewaznie jest tak ze sa grube i trzeba dokupic mocowania tzw adaptery a to duzo kosztuje.  Ja polecam ta za 180zl jak do sensy jest w sam raz, albo renthal fat bar ok 400zl.

hmm

a ten accerbis za 180 krzywil sie przy glebach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dosc dobre kierownice acerbis za ok 180z z poprzeczka i gabka, mialem taka w dr-ce, ona jest dobra bo bedzie pasowac do orginalnych polek od sendy, bo te sportowe przewaznie jest tak ze sa grube i trzeba dokupic mocowania tzw adaptery a to duzo kosztuje.  Ja polecam ta za 180zl jak do sensy jest w sam raz, albo renthal fat bar ok 400zl.

hmm

a ten accerbis za 180 krzywil sie przy glebach??

 

Krzywi, ale później wraca do pierwotnego stanu. Wszytskie te lepsze kierownice są 100 razy lepsze niż te seryjne.

Moja też już jest powyginana w każdą stronę :? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam sranie w banie, acerbis za 180 sie ugnie ale trzeba porzadnie wydzwonic, a takim derbikiem to raczej niemozliwe, a co do wracania do pierwotnego stanu to owszem ale to kirownice zmienno przekrojowe tylko tak maja, ich sie nie da ugiac, albo jest cala albo zlamiesz. A zlamac jest baaaardzo ciezko. Do derbika kup acerbisa czy tam jakas za 200zl max bo wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

 

Pomyslalem ze zapytam w dziale enduro, bo to w sumie Wasze kiery. :(

 

Czy ktoś wie gdzie mozna nabyć kierownicę 7/8'' RENTHAL, WRP, REIKON albo czegos innego? Potrzebuje takowej do streeta.

Niby RAPID-motocykle maja kierownice RENTHALA, ale okazalo sie ze sprowadzaja 600sztuk/sezon i tyle. Dealera REIKONA i innych nie moge znaleźć.

 

Chodzi mi o kierownice w rozmiarze zblizonym do:

http://www.renthal.com/application_result.asp?type=34 (#758-01)

http://www.reikon.com/1/dettagli/classic.htm (#9059)

 

WIELKIE DZIEKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda kierownica sie krzywi  

najlepiej kupować najtańsze i jak ci sie skrzywi to prostujesz albo kupujesz nową

dokladnie to nie ma zasady kiedy peknie , kierownica za 300 zl zlamie sie tak samo szybko jak ta za 80 zl to wszystko zalezy od upadku , a tego jak wiemy przewidziec sie nie da :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Renthala powinieneś dostać w warszawskim Rapidzie, to chyba ul. Bema.

 

Co do złamań kierownicy - to jest naprawdę sztuka, np mega gleba na kamienie lub między drzewa.

 

Poza tym kto ściska półki na maksa?? Półki muszą mieć luz. Przy glebie mocowania półek przejmują silę uderzenia i na kierownicy co najwyżej klamki się łamią! Potem silne kopnięcie w oponę i zawieszenie na półkach proste!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to nie ma zasady kiedy peknie , kierownica za 300 zl zlamie sie tak samo szybko jak ta za 80 zl to wszystko zalezy od upadku , a tego jak wiemy przewidziec sie nie da

NIe zgodze sie a z tym. Jak miałem tansze kierownice to gieły sie dość często. W sxie był reikon za 400zł i wytrzymał 2 naprawde mocne gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Renthala w CR widac że jakiś z górnej półki model, i zaliczyłem glebe i kierownice skrzywiłem dość ostro :( i tyle trudu użyłem żeby ją sprostować że maskara(nie ja sam).Prostowałem i była tak elastyczna że jak ją wygiąłem powracała do stanu skrzywionego ale jakoś się udało ;) .Ale teraz i tak jest z 2mm skrzywiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Renthala w CR widac że jakiś z górnej półki model, i zaliczyłem glebe i kierownice skrzywiłem dość ostro  i tyle trudu użyłem żeby ją sprostować że maskara(nie ja sam).Prostowałem i była tak elastyczna że jak ją wygiąłem powracała do stanu skrzywionego ale jakoś się udało

nastepnym razem przy naciąganiu kiery do normalnej pozycji spróboj jednoczesnie opukać młotkiem miejsce, w którym sie wygieła

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie wykosztowalem i kupilem tego najlepszego wrp. Jest to kielnia nie do zajebania - w zeszlym sezonie pogielem 2 zwykle renthale. WRP w tym roku zlapalem taka glebe ze zgialem sruby w polkach :( a wrp ani mm nie ma odgiecia. Jestem na tym punkcie troche wrażliwy to sprawdzałem ;) Renthala nie da sie wyprostować!! ja próbowalem 1,5metra rura i dupa. Naprawde polecam kierownice 28,8 grubosc bo naprawde warto. A co do kolegi to odradzam jakieś tam acerbis - kup sobie porządnego renthala, dołożysz 40 zl( albo i nie jak sie potargujesz ) a bedziesz naprawde zadowolony. on ma 26,8 wiec bedzie ci pasowal 8) chyba ;) ale sprawdz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...