Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nie daleko na hamownie, to będę mógł sprawdzić. To nie problem.

Najważniejsze że chce jechać.

 

Golfik kupiony.

Niieco ponad1000zł wkładu i będzie łykać kilometry.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyszel ? czyś ty oszalał czy ciężarówkami planujesz jeździć ?

drogo , pierdzi ,śmierdzi i ma pierdolnięcie jak mój kaszlak co ludzie w tym widzą ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo klekot :)

Zbiera się bardzo przyjemnie.

Przy 140 na 6 biegu komputer pokazuje nieco ponad 5/100 czyli do moich celów jak złoto.

Jedyny plan na tjuning to nakleić "1.4" na klapę i tyle.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak bedzie widać czym jedziesz przy kazdym ruszeniu z miejsca więc taka naklejka może tylko budzić uśmiech politowania. Ja bym dał se siana.

każdy pomyśli ooo bity w dupe golf w dizlu :biggrin:

p.s. jade oglądać dzisiaj 2 golfy V w dizlu, ale budżet odrobinę powyżej 15 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się cieszę że francuza kupiłem... Też śmierdziel ale się przynajmniej na światłach nie śmieją. :)

 

A jaki szwagier teraz zadowolony... ;)

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E ja kupiłem od sąsiada Uno 1,0 Fire z oponami Dębica Frigo.

A że ja zimą prawie nie jeżdżę, tylko czasem po mieście to uważam że za 900zł to mega promocja.

Bo za taką kwotę to mam jedną zimową oponę do samochodu małżonki. Ona niech sobie lata na nowych zimowych, a ja jakoś przetrwam, a potem go na kurnik albo na FM do działu oddam.

Jak oponki szerokości 135, to będzie Pan zadowolony :)

Swojego też puściłem za 900, ale z dwoma kompletami opon.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa nie lepiej po prostu kupić dębice navigator wielosezonową i wesprzeć polskę a nie co pół roku stać w kolejkach żeby to wymienić nie śpiąc po nocach żeby już nie było ciepło albo zimno ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa nie lepiej po prostu kupić dębice navigator wielosezonową i wesprzeć polskę a nie co pół roku stać w kolejkach żeby to wymienić nie śpiąc po nocach żeby już nie było ciepło albo zimno ?

 

Jest na to sposób i nazywa się "drugi komplet felg" ;) A felgi do Uno to walają się po złomach za bezcen. Wymiana całych kół w garażu 30 - 40 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa nie lepiej po prostu kupić dębice navigator wielosezonową i wesprzeć polskę a nie co pół roku stać w kolejkach żeby to wymienić nie śpiąc po nocach żeby już nie było ciepło albo zimno ?

Misiek, te opony to najgorszy syf na świecie. Akurat w Uniaku takie były jak go kupiłem, to wyje*ałem w cholerę bo długości drogi hamowania nie szło ogarnąć żadnym wzorem matematycznym.

Poza tym opony warto wymieniać dla samego wyważenia, czy odświeżenia uszczelnień.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...