Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w mondeo były 3l i 170 km, może to się myli. W124 piękna sprawa. Kolega z Płocka takiego z Niemiec przytulił z 3l dieslem. Muł, ale piękny i zadbany. A chciał mojego redblocka kupić- też super au

 

3 litry diesla w W124 to jest muł ?

Chyba, że koni kupa, lecz kierowca dupa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy jak najbardziej, jednak jestem zdania że w normalnej eksploatacji stały naped na 4 koła to niepotrzebne zużycie paliwa.

Impreza odpada. Zajechane chrupki. Zawsze problemy ze skrzynią, Uszczelkami pod głowicę i panewkami.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten z rocznika 99 za 18900zł stoi na otomoto na pewno od maja, wtedy szukałem kombi ze sportowym zacięciem i przewijał mi się dość długo wśród ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezy trzeba by bardzo dokladnie obadac bo stare i pewnie ostra walka z rdza sie tam odbywa, poza tym w Polsce jest szansa ze musialy robic wiekszosc czasu za STI :).

Legacy ma sens o tyle ze ma minimalny przebieg ( moja 5 lat mlodsza ma 300k ) i wyglada na zadbana, pytanie jak silnik 2.5l reaguje na zagazowanie ?

Druga sprawa ze mozliwe ze silnik z tych czasow wymaga wymiany uszczelek pod glowicami na nowsze, bo wowczas Subaru mialo problem z uszczelnieniem tych silnikow, ktory w nastepnej generacji ( 2005 ) juz nie wystepowal.

Co do problemu zuzycia paliwa to jak cie nie stac na nie to nie kupujesz tego samochodu po prostu :).

Dla mnie to koszt bardziej bezpiecznej, efektywnej i przyjemniejszej jazdy i place go chetnie, bo wiem co za to dostaje.

Aha i nie spodziewaj sie tutaj jakichs sportowych osiagow, to wbrew pozorom ciezki samochod ale niezwykle wszechstronny.

U nas polowe czasu robi za sportowa ciezarowke :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to taki sobie wóz.

 

Zdecydowanie nie jest taki sobie :).

To te samochody i ich niezawodnosc oraz wszechstronnosc wlasnie powoduja ze ilosc Subaru sprzedawanych w Pln Ameryce stale wzrasta, a nie sukcesy sportowe Subaru.

No ale w tym konkretnym przypadku to 15 letni staruszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko robię rozeznanie przed sezonem. Nie ukrywam że wolałbym takie Volvo bądź W202, W124. Ale ciężko o zadbane modele.

Nie tam, raczej kwestia kasy. Ostatnio znajomy kupił V70 I gen za 4500 i ok 4000 na wymianę wszystkiego co sie da typu hamulce, całe zawieszenie rozrządy itp. Za 10k wóz na kilka lat bezawaryjnej jazdy.

Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srudobaru - skusiłem się dwa lata temu, tak jest niezawodność i wszechstronność na nieznanym dla mnie do tej pory poziomie. Koszty spalania są do przejścia jeśli ocenimy właściwie tą nieprzeciętną dyspozycyjność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...