Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz nawet o czym mówisz! Miałem Octavie 1.4 TSI, która już z lory zjechała na stukającym silniku. Przebieg - 9 km! Okazało się po wpuszczeniu sondy do silnika (przysłali fachurę z Mlada), że na 4 garze są głębokie rysy. Jakość dzisiejszych silników grupy VW jest poniżej wszelkiej krytyki. A uwierz mi na słowo, takich awarii jest przeogromna ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ...... Szwagier ma A5 Coupe Quattro z 3 litrową benzyną ..... wcześniej Teściowa nim śmigała, od nowości, i co jakiś czas trzeba było dolewać oleju ......... Serwis sprawdzał i kombinował i stwierdził że ten typ tak ma :D

 

Żona .... Porsche Cayenne z 5 litrową benzyną w Turbo ....... to samo, tylko że już nawet w instrukcji mówią o tym ........... Serwis twierdzi że ten typ tak ma :D

 

Ja mam Meganke RS z 2 litrowym benzyniakiem w Turbo ..... przejechane ponad 20 tys. km i nic nie musiałem dolewać?

 

Wiem że nie ma co porównywać Silników itd ale ostatni raz dolewałem olej do 20-to letniego Merca W123 ...... albo W124 w Dieslu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się zestarzałeś i spokojniej jeździsz :laugh:

A tak na poważnie to ja nigdy do żadnego swojego pojazdu oleju nie dolewałem, bo nie było takiej potrzeby, ani do samochodów, ani do motocykli :blink:

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nowa Skoda Fabia to wydatek około 40tys?

To żart? Tyle to może kosztować buda z silnikiem i kołami. Żeby wyjechać z salonu to dolicz jeszcze połowę tej kwoty.

 

Jeśli chcesz bezproblemową Fabię, to poszukaj 1.4 benzyna.

O to to. Ten silnik jest faktycznie trwały i jak na taki emerycki samochód jest nawet całkiem dynamiczny. Tyle że ta Fabia jest faktycznie ciasna w ch*j nawet w kombi.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ma ktoś jakieś doświadczenia z peugeot 607 2.2 benzyna? 3.0 pewnie byłby odpowiedniejszy, ale serwis też pewnie droższy. diesle odpadają, ze względu na mały przebieg jaki ewentualnie będzie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra 2004 1.7 CDTI 101KM. 14.5 tys zł

Z benzyn się wyleczyłem. Tylko stare diesle (Do 2008-2009)

Więcej info - priv

 

Zdj:

 

http://imgur.com/U0dos4w

http://imgur.com/3SzqVoQ

 

 

Astra już nieaktualna, stoi u mnie w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...