Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny wyścig, kolejny raz Rossi dał radę.

 

 

Dał, tylko brakuje mu tempa na początku wyścigu. W pierwszym zakręcie był trzeci a potem spadł na szóste miejsce. Mam nadzieję że uporają się z tym do przyszłego sezonu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha jest w ciemnej dupie w stosunku do Hondy

 

Jeden z komentatorów powiedział że yamaha walczy z repsolami tylko dlatego, że jeździ na niej Lorenzo, a nikt inny nie miałby szans.

 

Miałem wrażenie że MM bez wysiłku dojeżdża do Lorenzo. W miejscu w którym go wyprzedził, podjeżdżał pod koło kilka razy, było widać że tam właśnie go łyknie. Gdyby tak jak na poprzednich rundach wyprzedziłby go wcześniej i odjechał, Lorenzo nie miałby szans. Ale dobrze, bo było widowiskowo. Mechanicy Daniego wystawili T na tablicy - obstawiam że miało to znaczyć "teraz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeden z komentatorów powiedział że yamaha walczy z repsolami tylko dlatego, że jeździ na niej Lorenzo, a nikt inny nie miałby szans.

 

To by się zgadzało. Zwróć zresztą uwagę na maszyny satelickie - Bauti i Bradl zgromili Tech3, mimo że tor sprzyja Yamasze, no a tym bardziej Brytolom :o ! Notabene Bauti prawie pokonał nawet Rossiego, brakowało bardzo, bardzo niewiele.

 

Niedługo się okaże, że Lorenzo dla Yamahy jest jak Stoner dla Ducati. Pewnie Lorenzo jest coraz bardziej wściekły, że jego były menago spieprzył sprawę przejścia do Hondy

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiając na Rossiego 50zł można wyciągnąć 450zł w bwin (wczoraj jeszcze więcej można było zarobić). Ja mam konto ale nie mogę go załadować, coś się zmieniło, poprzednio(ostatnio obstawiałem pół roku temu) mogłem zrobić normalnie przelew z pko inteligo teraz nie mogę. Jak ktoś jest w temacie i ma konto na bwin niech podpowie jak się ładuje. Na ostatni speeddey można łatwo zarobić. :)

Czołówka mocno ściśnięta w Motogp zobaczymy jak będzie jutro. Espargaro zaraz za czwórką kosmitów masakra co ten chłopak wyprawia na tym moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...