Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nic? Nie słyszałeś o epickiej bibie Wroom :) ?

Słyszałem, ale nie sądziłem że jeszcze przed sezonem wydadzą całą kasę na melanż. W sumie filozofia "wóda, dziwki i koks, a o wyniki będziemy martwić się jutro" jest mi bardzo bliska, więc na razie kończę z bezpłodną krytyką. Mam nadzieję że się ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to właśnie przez swoją pokorę Lorenzo był na szczycie w sezonie 2012 :) ?

Nie no wiadomo, że koleś jest mega, ale patrząc z boku można odnieść wrażenie, że Lorenzo jest typem technika-perfekcjonisty, który ciężką pracą osiąga najwyższy poziom (za co należy się dozgonny szacun!), a Stoner ma po prostu wielki talent :)

 

Ps. przygarnie mnie ktoś na pierwszą rundę motoGP? Przyniosę dużo dobrych rzeczy do jedzenia... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, że koleś jest mega, ale patrząc z boku można odnieść wrażenie, że Lorenzo jest typem technika-perfekcjonisty, który ciężką pracą osiąga najwyższy poziom (za co należy się dozgonny szacun!), a Stoner ma po prostu wielki talent :)

 

Ps. przygarnie mnie ktoś na pierwszą rundę motoGP? Przyniosę dużo dobrych rzeczy do jedzenia... :P

 

Zapraszam - możemy u mnie bibe zrobic :)

Akurat wrócimy z trasy Jacek ;)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale fajnie znowu zobaczyć Rossiego wysoko.

 

No ale Marquez ... ja je...ię, łeb w łeb (0,04 s) z Pedrosą i Lorenzo. Pozamiatane. Przy tym niesamowity Bradl (lepszy od Crutchlowa, Bautisty, fabtycznych Ducati itd.) wypada blado.

 

P.S. Szarpie tą klamkę, jak Jehowa klamkę :) .

 

 

 

 

Dzisiaj tempo rośnie, ale poza tym niewiele się zmieniło http://www.motogp.co...epang+Test+2013

Ciekaw jestem jak całe dwa dni skomentuje Colin Edwards.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu chyba u nich spadł deszcz co? Czasów nie poprawiali a i wyjazdów tez dużo nie mieli. Z resztą zapowiadali deszcze w środę.

 

 

Wytłumaczcie mi czym się zapiera przy takim potężnym hamowaniu Marqez na zdjęciu ?

Nie leży jajkami na baku, ręce w łokciach ugięte, kolana szeroko rozsunięte, na samych podnóżkach ? To jest możliwe ? Nie czaję tego.

 

Może przywiązany jest do ogona motocykla. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...