Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Horror w Moto3 (dwóch z czołówki wylatuje) ale jednak z wielkim szczęściem (bo cudem liczą się w walce). Kto wygra z tych trzech asów ostatni wyścig będzie mistrzem świata.

Mistrz w Moto2, po mało ciekawym wyścigu ale z bardzo niebezpiecznym wypadkiem i przerwaniem wyścigu.

Wyścig Motogp z terminatorem na czele, z rozsądną jazdą Marqueza na drugiej pozycji i bezbarwnym jak zawsze Danim :) oraz dwoma poważnymi błędami na tym samym winklu starego lisa V46. :) Błędy te wyeliminowały go z walki o czwartą pozycje. ;)

Takie małe podsumowanie w skrócie dla Ciebie Jacek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck, mimo że Lorka nie kocham za bardzo to kolo jest niesamowity. Pokazuje jak dobrym jest zawodnikiem i jak ewoluuje, kiedy trzeba - widać że dostał nauczkę po wielu wyprzedzeniach na hamowaniu i w Motegi widać było że też zaczął mega późno heblowac, na tym torze wiedział że bez tego nic nie będzie. Aczkolwiek stawiam na Maqra bo chłopak jechał z może nie dużym, ale jednak limitem i nie wyprzedzał Lorka bo widocznie stwierdził że może i by się udało, ale nie może sobie pozwolić na ryzyko bo lepiej 2x dojechac drugi na koniec sezonu i być Mistrzem niż raz wygrać, a raz sie wy**bac i nim nie być :)

 

Walencja będzie MEGA, obstawiam że Lorek albo nawet Dani wygra a Marq - 3ci.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też nie widziałem bo mi się nie chciało wstawać tak wcześnie. Coś ciekawego było?

 

Ja dopiero wstalem ....

U mnie 12.05 ....

Cos sie dzialo ????

 

 

Walencja będzie MEGA, obstawiam że Lorek albo nawet Dani wygra a Marq - 3ci.

Ooooooo to juz o jakiejs ludzkiej godzinie.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda - najnudniejszy wyścig ze wszystkch klas :sad:. Ale też operatorzy kamer nie pokazali walki Hayden'a z Dovi'm ;).

 

BTW, Mick - no i co z tym stylem jazdy Dovi'ego, świetnie pasującym do Ducati? Ducati się popsuło czy styl się zmienił? :laugh:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horror w Moto3 (dwóch z czołówki wylatuje) ale jednak z wielkim szczęściem (bo cudem liczą się w walce). Kto wygra z tych trzech asów ostatni wyścig będzie mistrzem świata.

 

 

Generalka (top 3) Moto3 po tej rundzie

 

Salom 300 pkt.

Vinales 298 pkt.

Rins 295 pkt.

 

Co będzie z Mistrzostwem, jeśli w następnej rundzie wygra Rins, a Salom będzie 2-gi? Zrównają się w generalce

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co będzie z Mistrzostwem, jeśli w następnej rundzie wygra Rins, a Salom będzie 2-gi? Zrównają się w generalce

To wtedy o ile wiem wygra ten zawodnik, który ma więcej zwycięstw. Sprawdziłem i Salom ma obecnie 7 zwycięstw, a Rins 6. Jeśli zrównają się punktami to faktycznie będzie remis... I wtedy liczy się liczba pol position...

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, szkoda tylko, że tak bardzo domnują Hiszpanie.

A jeśli, Twoim zdaniem, Bimbak o tytule powinna decydować umiejętność wyprzedzania na prostych, to faktycznie PEs tytuł należy się, jak mało komu.

Ciężko obwiniać o to Hiszpanów, że mają tak skuteczny system szkolenia młodych ścigantów.

Akurat w moto2 było w tym roku bardzo różnorodnie jeśli chodzi o narodowości na podiach. Moim zdaniem o tytule powinny decydować punkty, a o tytule dla Pola można by prędzej powiedzieć, że zadecydował głównie pech Scotta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy o ile wiem wygra ten zawodnik, który ma więcej zwycięstw. Sprawdziłem i Salom ma obecnie 7 zwycięstw, a Rins 6. Jeśli zrównają się punktami to faktycznie będzie remis... I wtedy liczy się liczba pol position...

Potem liczy się liczba drugich miejsc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę wiało nudą w motogp ale w moto2 dużo bardziej.

Moto3 było naprawdę mocne a zwłaszcza przelot kolegi nad głową Saloma ;) jak ktoś ma ten filmik z odpowiedniej kamerki (była jedna powtórka tego przelotu) to wklejcie.

W motogp miesiąc temu to Marquez by na pewno próbował wyprzedzać Lorenzo ale w takich okolicznościach (Lorenzo naprawdę był mocny i Marquez nie chciał ryzykować) dobrze zrobił. Kolejny raz pokazał że pomimo debiutu jeździ z głową, szacun dla niego. Myślałem tak jak komentatorzy że to jednak Lorenzo (inny dobór opon od Hond) będzie miał na koniec problem ale to jednak honda widać było miała duże problemy w końcówce (twarda mieszanka) o bezpłciowym Danim to już mi się nie chce pisać.:) Nie chcę nikogo obrażać ale ten chłopak nigdy nie będzie mistrzem świata w królewskiej klasie. Wolałbym się wykur... ale zaryzykować w jakimś wyścigu niż tak jechać. :)

Jeszcze krótko co do Moto2 ja tak jak pisałem byłem za Scotem ale musimy przyznać że Pol w drugiej części był lepszy (i to nie chodzi o proste) i szybko odrabiał starty.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrażać ale ten chłopak nigdy nie będzie mistrzem świata w królewskiej klasie. Wolałbym się wykur... ale zaryzykować w jakimś wyścigu niż tak jechać. :)

 

Witam.

łatwo mówić ( pisać ) siedząc za klawiaturą...

Dani jaki jest taki jest :) , ale na pewno jest niesamowitym kierowcą... ściga się już zawodowo od ponad 12 lat, był mistrzem 125, dwa razy 250 , chyba ze dwa razy w-ce mistrzem MotoGP, był chyba ze 100 razy na podium... a Ty ???

On już jeździ mnóstwo lat, miał wiele kontuzji, jest poskręcany w kilkunastu miejscach i dobrze wie co znaczy jak piszesz "wykur..." ..jest po prostu za bardzo doświadczonym zawodnikiem ,aby ryzykować upadek, kontuzję, życie jak moto nie jedzie poprawnie. Może i nie zdobył mistrzostwa w MotoGP , ale nadal jest wśród 3 'kosmitów' w stawce. Przestańcie wieszać psy na nim .. a to bezpłciowy, a to nie ma jaj .. itp - ma większe jaja jak 100% internetowych "ścigantów" którzy go krytykują. Nie wszyscy będą mistrzami ,ale nie wszyscy potrafią wygrywać wyścigi a on potrafi i przed każdym z wyścigów jest jednym z faworytów!

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...