Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Valentino Rossi has pledged to help Yamaha team-mate Jorge Lorenzo 'as much as possible'

 

Z całym szacunkiem dla VR46, ale chyba jedyne, co może zrobić, to próbować spowolnić Młodego przy próbie dublowania. ;). Czyli może taka taktyka: na drugim okrążeniu Rossi wyjedzie delikatnie w pejzaż albo zjedzie do boksu z powodu obluzowanego kabelka, potem wyjedzie tuż przed Marquezem i będzie się miotał od prawej do lewej krawędzi nitki, żeby wymusić błąd Marqueza. Co Wy na to?

 

A opcja druga: do "pomocy" włączy się Pedrosa, który w razie niekorzystnie rozwijającej się sytuacji (czyli np. Pedrosa drugi, a Marquez piąty) po prostu się wycofa z wyścigu (co ma opracowane do perfekcji :icon_mrgreen: )

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem o tym że Rossi powinien coś zrobić ze swoimi mechanikami, a dokładnie ich zmienić bo w piątki wyglądało to całkiem całkiem w wolnych treningach natomiast w sobotę nie robili znaczących (w porównaniu z konkurencją) postępów. Tak to wyglądało przynajmniej do połowy sezonu.

Takiej bomby to jednak się nie spodziewałem

http://motosp.pl/motogp/valentino-rossi-rozchodzi-sie-z-jeremym-burgessem/

Pytanie zasadnicze kto zajmie miejsce Jeremiego, pytanie kto może dać takiego dużego kopa samemu V46 ? Naprawdę jestem bardzo ciekawy. Chyba jedynie Max Biaggi hehe :)

To jest póki co na razie hit tego weekendu. :)

Ja jutro wypisałem urlopik i wszystko oglądam. :)

Ja już teraz jestem okichany przed tą rundą takiego zakończenia sezonu nie pamiętam a fantom pisze że nie ma o czym rozmawiać. Ja mógłbym napierda... przez cały weekend ale nie mam tu z kim. :) Ja to chyba jednak mam mózg zżarty przez te motogp i tak już przez ponad 20 lat. :) Pierd... ze mnie fanatyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...