Skocz do zawartości

Rumunia i Krym 2013


tosik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem i jak napisałem, odniosłem takie a nie inne wrażenie. Wrażenie to jeszcze nie osąd mieszkańców. Przy czym wrażenie owo nie dotyczy np. wiosek na północy kraju, tylko miejsc bardziej cywilizowanych i turystycznie rozwiniętych, np. Sighisoara. No i właśnie dotyczy to nie tyle Rumunów, co rumuńskich Romów. Ale jeżeli miałoby coś zginąć, to fakt kto tego dokonał stanowi już wtórny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz sie z tym zgodzę . Niestety Romowie w większości uczciwa praca rak nie kalają . W Rumunii żyją jednak w skupiskach gdzie naprawdę jest syf i bieda i te tereny trzeba omijać z daleka i będzie ok. Zreszta kto by chciał biwakowac obok takich slamsow :D

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krym mnie kusi, będę obserwować temat :)

w temacie Korsyki / Sardyni, radzę się wcześniej deklarować ze względu na koszty promów. jest bardzo duża różnica w cenie przy zakupie w styczniu / lutym a dopiero w sezonie wakacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czasu co prawda jeszcze bardzo dużo, ale postanowiłem napisać i sprawdzić czy są w ogóle zainteresowani tym kierunkiem na przyszły sezon.

Mianowicie chodzi mi o Krym przez Rumunię. Po drodze oczywiście zwiedzanie tego co wyda się interesujące, degustacja lokalnych specjałów i wypoczynek nad ciepłym Morzem Czarnym.

Zarys trasy itp. można znaleźć u mnie na blogu (link w stopce).

Czas wycieczki jaki planuję na ok 14 dni, budżet ok 3tys zł.

Oczywiście wszystko jest do obgadania z ewentualnie zainteresowanymi.

Pozdrawiam!

 

hej, mysle o takim wypadzie, mam wiadro choc to nie mój kliamat, musiałem sprzedac swojego Rodasa bo kasy potrzebowałem ...ale wyskoczyc na krym mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcialbym sie podpiac do tematu:)

Zaczynam wedrowkę motocyklową i ubieglym sezonie zapoznawalem sie z dlusza podrozą motocyklem po Polsce w

sezonie 2013 chcialem wybrac sie za granice Rumunia, Bułgaria, Montegero te okolice z racji z malego doswiadczenia chcialbym sie doloczyc do kogos kto sie wybiera i dopasujemy terminy. Urlop wywalczylem:)na druga polowe czerwca wyprawa do 14 dni okolo

Czekam na jakies odpowiedzi:) Pozdrawiam...

Edytowane przez Robert998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..generalnie zbiera sie kilka ekip i jak widać pędzą na Bałkany w róznych terminach i składach ... jeszcze mimo wszystko za wcześnie na sztywne określenie terminu trzeba poczekać gdzieś do marca zacznie sie wtedy " ruch w interesie ".... ale jak to sie mawia KNUĆ trzeba ... to daje pogląd na ciekawe miejsca ....

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z przedmówcami! :) Cieszy jednak zainteresowanie tematem i kierunkiem, to pozwala przypuszczać, że faktycznie może udać się zmontować jakieś mniejsze lub większe podgrupy na konkretne już terminy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąca na miesiąc wszystko sie będzie wyjaśniać ale ostateczny termin będzie podany pewnie w maju. Zorganizujemy wtedy spotkanie i ustalimy ostateczna datę wyjazdu .

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...