Skocz do zawartości

Wyjazd na Isle of Man TT 2013


volumax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dobrze mówisz po brytolsku i rozumiesz ich powalony akcent, to podam Ci numer do kilku kolesi z Wyspy Man, którzy ostatnio proponowali mi nocleg gdybym zawitał do nich w przyszłym roku.

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ceny promu tudziez biletow na samolot Ci nie przerazaja ?

Sprawdz sobie wczesniej zanim sie tak zadeklarujesz ...

Wyspa Man szczyci sie tym ze nie rzyczy sobie zbyt wielu turystow i ma zaporowe ceny na prom na wyspe ...

Przykladowo prom z Dover do Calias w dwie strony kosztuje 70 funtow, prom na Isle of Wight w dwie strony 90 a na IoM ... 170 :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

WITAM WSZYSTKICH, WYBIERAM SIĘ NA ISLE OF MAN OD OK. 24.05 DO 10.06. 2013

MYŚLĘ O WYJEŹDZIE PRZEZ NORMANDIE - PÓŁNOCNĄO-ZACHODNIĄ FRANCJĄ - PROMEM NA ZACHODNIE WYBRZEŻE ANGLII

I ZAWITAĆ W IRLANDII. WPŁYNĄĆ NA ISLE OF MAN OD IRLANDII I POWRÓT DO PRZEMYŚLENIA. KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY TO MOŻNA PLANOWAĆ,,,,

Edytowane przez szamannek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tego co wiem na tą imprezę są bilety wstępu i tak się składa że wszystkie już wyprzedane. Pewnie całej wyspy nie ogrodzą ale nie wiem nie byłem gdybym się wybierał napewno bym się upewnił jak jest na 100% żeby sobie wycieczki na próżno nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKLADNIE, BYLEM 2 LATA TEMU, NA TRYBUNY TO NA PARTYZANTA ALE LEPSZE WRAZENIA SA NA TRASIE WYSCIGU. MOZNA GDZIEKOLWIEK SIE ROZSTAWIC I JEZDZIC TRASA RANO I WIECZOREM PO ZA WYSCIGAMI WIEC TEZ JEST FAJNIE. WAZNE JEST BY ZAREZERWOWAC BILET NA PROM ALE Z TYM SIE JESZCZE DA ZDAZYC. NA SAMEJ WYSPIE MYSLE SPEDZIC GORA 3 DNI - RESZTA TO PODROZOWANIE PO POLNOCY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trochę o tym poczytałem i z moich analiz wynika że bilety są tylko na określone trybuny itp.

Bo nie mogą przecież zabronić stać obok drogi i patrzeć.

A oglądając wszystkie relacje w TV/internecie widać że ludzie stoją dosłownie wszędzie.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...