Skocz do zawartości

Wyjazd na Isle of Man TT 2013


volumax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie planuje ktoś wyjazdu na TT ale po kosztach samochodem / autobusem / samolotem/ promem. Po wstępnym rozpoznaniu uważam, że tym sposobem można się spokojnie zmieścić w max 2k zł a nawet za 1,5tysiaka dałoby radę. No i korzystając z publicznego transportu można porządnie się najebać nie martwiąc się później o jazdę motocyklem, który w przypadku takiego wyjazdu dla mnie stanowiłby raczej dodatkowe obciążenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, sam jestem niezdecydowany jeszcze na wyjazd i się waham. Moim zdaniem po sprawdzeniu cen na necie za 1500zł dałoby radę. Oczywiście w wariancie bez motocykla, spaniem w namiocie i oszczędnościach na miejscu. Ogólnie z moich wyliczeń wynika, że powinno dać się dojechać na Man i wrócić za 1000zł (sam transport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, sam jestem niezdecydowany jeszcze na wyjazd i się waham. Moim zdaniem po sprawdzeniu cen na necie za 1500zł dałoby radę. Oczywiście w wariancie bez motocykla, spaniem w namiocie i oszczędnościach na miejscu. Ogólnie z moich wyliczeń wynika, że powinno dać się dojechać na Man i wrócić za 1000zł (sam transport)

 

My mamy Renault Espace 2.1 td. W 5 się w niego zapakować i atak. Bardziej mnie interesują ceny promów i terminy w jakich promy kursują.

 

No i jak to wygląda w dniu wyścigu wszystko ? Wchodzimy ot tak, czy trzeba bilet/wejściówke/karnet wykupić ?

Edytowane przez hashman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 1500 złotych na głowe to mało. Z takim wyjazdem jest jak z remontem mieszkania- planujesz wydać 10 tyś a koniec z końcem wydasz 25 tyś. Ponadto jest już trochę za późno na planowanie tego wyjazdu. Nie piszę się na wyjazd w ciemno za dużo niewiadomych. Może w przyszłym roku się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie interesują ceny promów i terminy w jakich promy kursują.

 

No jak pisalem wczesniej ceny sa kosmiczne za auto i pasazerow ...

Najlepiej sprawdzac stronie uk:

 

 

http://www.aferry.pl/isle-of-man-steam-packet-prom.htm

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi nie dawno powiedział , że na TT ja lecisz sam na swoim moto to 5 tyś.zł. musisz mieć , wliczając bene , promy , żarcie , płyny :biggrin: .policzmy sama bene

1900 km (około) na miejsce co daje

na setkę pali ci około 8 litrów razy 19 daje 152 , czyli 152 razy powiedzmy 5.80 czyli 881,6

881.6 razy 2 , bo jedziesz w obie strony , daje 1763,2

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...