Skocz do zawartości

WSBK 2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za to Eurosport pokazuje najgorszą formę, nie dość, że komentarz jest tragiczny, to jeszcze reklamy. Oglądam wyścigi, a tu reklama o tym jak fifa wydaje hajs w Afryce. Właśnie tego oczekiwałem.

 

A Davies pięknie, ale wyscigi nudne jak flaki z olejem, tak zupełnie szczerze mówiąc. Może to ten tor taki dziwny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wiało nudą... jeszcze WSS przede mną, może chociaż tam coś się działo ? :)

 

Co do Daviesa - widzieliście jaki ma piękny styl jazdy? Aż się nie mogłem napatrzec, naprawdę. I jaka praca całego ciała na motocyklu, bardzo aktywna jazda. Naprawdę aż miło było oglądac.

Edytowane przez rinas

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, komentarz ... :D . Wyścig SSP, prowadzi Lowes, przewagi jakieś 1,5 s. Nagle wypada z toru. Komentatorzy dalej sobie pitolą o czymś i za jakieś 3-4 zakręty pada stwierdzenie: "o, coś się pozmieniało w czołówce, chyba Lowes stracił prowadzenie" ... Brawa.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo brytujskiego eurosportu oglądacie i wam sie w dupach poprzewracało od tego dobrobytu w jakości komentarza ;)

Ja tam się cieszę, że to nie F1 na Polsacie i Borowczyk o diecie byłej dziewczyny Hamiltona nie opowiada w trakcie wyścigu. Poza tym musicie oddać panom z ES, że musieli pracować w stresujących warukach będą cały czas w stanie zagrożenia życia. Te orły krążące nad torem mogły w każdej chwili zaatakować.

Fakt - to że Sykes, a wcześniej Laverty mieli problemy z silnikiem wiedziałem z dobre 10 sec wcześniej niż panowie raczyli poinformować na antenie ... ale już o problemach Meladriego w pierwszym wyścigu dowiedziałem się od nich bo realizator raczył to pominąć (albo ja przysnąłem). A oglądając Highlight's po wyścigu miałem wrażenie, że przed chwilą inny wyścig oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak SSP był zajebisty. Uwielbiam tą klasę, niby w jakimś stopniu można porównać ją do Moto2, ale styl jazdy inny - mało hebla i bardzo wcześnie bardzo dużo gazu i bardzo wysokie obroty :) .

To akurat jeszcze z Australii, ale co tam

 

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...