Skocz do zawartości

WSBK 2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig Aprili no i chyba BMW, bo Melandri 1 wyścigu nie ze swojej winy nie ukończył....

 

Kuźwa, jak ja nie lubię mieć racji :banghead: ...ale praw fizyki nikt nie pokona: 215-220 KM ( 4-cylindrówek) to nie 200-205 ( L-2 Ducati)

Ale i tak Forza Ducati...

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badovini nie startował ponieważ podczas treningów wyglebił i ma pękniętą kostkę...

Aprilia i BMW złożyły już wniosek o dołożenie Ducati 3 kg...

 

a nie mówiłem :-((((((

 

chyba memu bratu wsadzę gwoździa w oponę RSV-ki :ph34r: ...

żartuję...ale niedobrze w tym światku niedobrze....

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi WSBK nie były tak ciekawe jak nas do tego przyzwyczaiły.

Ogólnie tempo bardzo wysokie Guintoli to chyba prawie wszystkie lapsy robił 1,31,… .

Pojawiają się dwa pytania albo motocykle stają się takie jak w motogp w hu….elektoniki itp. albo kierowcy stają się robotami, kosmitami tak jak w motogp. Wydaje mi się że jedno i drugie. Rossi kiedyś wspominał o jednym i drugim zwłaszcza o kierowcach i ich przygotowaniu.

Szkoda mi Carlosa pierd… tyłem głowy z dużą prędkością jak ktoś będzie miał jakieś info to niech wrzuci.

Aprilia widać bardzo mocna jak nigdy dotąd, zadziwił mnie Fabrizio, Laverty best lap chyba na przedostatnim kółku, chyba 1,31,1

W WSS widać że czasówki to nie wszystko poza tym widać że pomimo odejścia Kawasami z Motogp, zieloni rosną w siłę coraz bardziej i w klasie 600 w hu…. ich tam w czołówce i w 1000 też ogarniają temat już od zeszłego roku kiedy Syks przegrał minimalnie w ogólnej. Dzisiaj jechał z kontuzją i tak wielki szacuj dla niego, za miesiąc będzie się liczył w walce o podium.

Martwi mnie jednak Honda w WSBK co się z nimi dzieje w tej kategorii ?

 

Komentator jest ten sam od kilku lat i też go nie cierpię nie ma lepszych w Polsce czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentator to inna sprawa, wejdzcie sobie na 4um motosp.pl i poczytajcie o wpadkach komentatorów z ES - porażka jakaś :) No ale już tyle lat to działa i chyba sie nie zmieni.

 

Wyścigi - jak wyścigi, wszyscy się muszą rozjeździc. Co do Aprilii to już 2 lata temu czy 3 słyszałem o protestach że RSV-4 nie jest superbajkiem tylko prototypem, i coś chyba w tym jest. Niemniej ja to bym bardzo chciał żeby Apka wróciła do Grand Prix, chociaż to chyba mało realne...

 

Szkoda Carlosa - aż się o niego martwiłem, leżał i się w ogóle nie ruszał a to nigdy dobrze nie wróży. Na szczeście jest ok.

 

BTW - czy zauważyliście jak oni wchodzą w 1wszy winkiel? z tych 300-311 wydaje sie ze naprawde mało heblują, myślę że zbijają ze 2 biegi max i koło 2 paczek sie tam ładują. Szacun, chciał bym sie kiedys tam chociaz przejechac... :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...