Skocz do zawartości

WSBK 2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadek przy pracy.

też tak myślę ... zresztą tak samo Rea. 0,8s to nie jest przepaść. Na moje to po prostu jeszcze nie znaleźli tego co znalazł już na testach Camier (inna linia przejazdu, punkty hamowania ??). Superpole może pokazać nam zupełnie odmienną kolejność, tym bardziej że chłopaki musieli zmagać się z upałem i wiatrem - przynajmniej na to narzekał Melandrii. Mam nadzieje że Kawasaki zimy nie przespało, bo po zeszłym sezonie mam wobec nich wysokie oczekiwania. Honda też naobiecywała ... zobaczymy co z tego wyjdzie w sobote :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze ale on napierdala !!! to jest jakiś kosmos :) a już ten tor w szczególnosci... nie dziwię się że tam Stoner robił rozwałkę - bo tam jak się na takim filmiku widzi jest MOC !!! i te 230-250 kunia idzie pełnym galopem non-stop !!! a nie pierdolenie o pozycji i nakładce w zakładce czy coś tam

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą fajnie się zrobiło. W tematach o akcesoriach torowych gada się o czasach na Poznaniu, w temacie o MotoGP komentuje się pozycję a tutaj (jak i w wielu innych dotyczących sportu motocyklowego) rozkminia się fitnesy. Ah, jakież to FM wszechstronne :) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą fajnie się zrobiło. W tematach o akcesoriach torowych gada się o czasach na Poznaniu, w temacie o MotoGP komentuje się pozycję a tutaj (jak i w wielu innych dotyczących sportu motocyklowego) rozkminia się fitnesy. Ah, jakież to FM wszechstronne :) .

 

 

Ale na koniec to ja dostaję bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...