Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za prędkość?


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 dych na 6 biegu i zero mandatów.

 

No i ? ? ?

 

Poczytaj moze jak dzisiaj projektuje sie silniki spalinowe.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest usprawiedliwienie. Mlodego mozna wyslac na patrol ze starym, tez sie nauczy. Swoja droga nie kumam, jak to mozna wyslac kogos do roboty kto niema pojecia o przepisach ? To Wy do tej drogowki z lapanki bierzecie, czy bez egzaminow ze szkolki wypuszczacie ?

 

 

To nie jest usprawiedliwienie, tylko, że kogo to tam u "góry" obchodzi. ma przynieść odpowiednią ilość mandatów i to się liczy. Kasa, kasa, kasa... a Ty płacz i płać

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obydwaj z Yubym nie macie pojecia jak dotad motocyklem nie wylapalem anii jednego punktu, tyle, ze ja jezdzic nie potrafie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

No właśnie, widziałem Twoje filmiki z winkli i jeździsz jak precel, więc się nie dziwię, że nie wyłapałeś punku. Mnie taka jazda nie sprawia przyjemności. Kilka lat temu, jak uczyłem się jeździć, też nie miałem żadnych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze nasi piraci jak zyja i mieszkaja za granic sa nagle postrzegani jako przestrzegajacy prawa a u nas ciagle marudza.,....u nas sie za duzo pier.....tam jest krotka pilka i jakos nasi riderzy nie maja z tym problemu a tu zawsze....uwazam a sam mialem zabrane prawko za gorzale ze trzeba je**ac idiotow do bolu a ze przy okazji lapia ci normalniejsi to coz...( o ile mozna byc nbormalknym na moto) 'LUDXIE ZAZWYCZXAJ ONI MADRZE PRAWIA....ZAZWYCZAJ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, widziałem Twoje filmiki z winkli i jeździsz jak precel, więc się nie dziwię, że nie wyłapałeś punku. Mnie taka jazda nie sprawia przyjemności. Kilka lat temu, jak uczyłem się jeździć, też nie miałem żadnych punktów.

 

Tyle, ze ja raczej przestalem juz sie uczyc i dalej mam zerowe konto.

 

Wiem, ze jezdze jak precel, tyle, ze jakos Twoich filmikow nie widzialem, fot Twojej przedniej opony jakos tez nigdzie nie widac, ale z pewnoscia jestes 10 x lapszy odemnie, i niech tak zostanie. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze ja raczej przestalem juz sie uczyc i dalej mam zerowe konto.

 

Wiem, ze jezdze jak precel, tyle, ze jakos Twoich filmikow nie widzialem, fot Twojej przedniej opony jakos tez nigdzie nie widac, ale z pewnoscia jestes 10 x lapszy odemnie, i niech tak zostanie. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

To, że jezdzisz Pan juz długo, nie jest żadnym wyznacznikiem umiejetnosci. Pana samouwielbienie, przerosło Pana umiejetnosci. links oben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze ja raczej przestalem juz sie uczyc i dalej mam zerowe konto.

 

Wiem, ze jezdze jak precel, tyle, ze jakos Twoich filmikow nie widzialem, fot Twojej przedniej opony jakos tez nigdzie nie widac, ale z pewnoscia jestes 10 x lapszy odemnie, i niech tak zostanie. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

I nie zobaczysz takich filmików bo co drugi z tych dyskutantów nie ma motocykla a jak coś ma to nie ma prawa jazdy na motocykl.

reszta boi się skuteczności Policji która zaczęła masowo wyłapywać tych z filmów wklejanych na Youtube :biggrin: .

Jest kilku dobrze prowadzących motocykl ale oni często odwiedzają Tor Poznań aby szybko i bez ograniczeń doskonalić swoje umiejętności i za to im chwała. :notworthy:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jezdzisz Pan juz długo, nie jest żadnym wyznacznikiem umiejetnosci. Pana samouwielbienie, przerosło Pana umiejetnosci. links oben

 

Zgadza sie, tyle, ze Twoich tez nie, sama fota w Avatar'ze mowi niektorym duzo, a niektorym, ze ktos kreuja sie na ..... ( wstaw co Ci pasi ) Jak wyzej, nie widze Twoich lilmikow ani fot, wstaw, zobaczymy co i jak.

 

W profilu piszesz, motocykl: bedzie zmiana, na co ?

 

Pozatym, jezeli juz zamierzasz pisac cos w obcym jezyku to wypadalo by wiedziec co to znaczy. Links oben nie oznaczy nic, oben links oznaczalo by w gorze po lewej stronie. Jezeli wiec jezdzisz tak jak probujesz pisac w j. niemieckim, to juz sie osmieszyles :icon_mrgreen:

 

I nie zobaczysz takich filmików bo co drugi z tych dyskutantów nie ma motocykla a jak coś ma to nie ma prawa jazdy na motocykl.

reszta boi się skuteczności Policji która zaczęła masowo wyłapywać tych z filmów wklejanych na Youtube :biggrin: .

Jest kilku dobrze prowadzących motocykl ale oni często odwiedzają Tor Poznań aby szybko i bez ograniczeń doskonalić swoje umiejętności i za to im chwała. :notworthy:

 

Piotr, dlatego podchodze do tego na luzie, jak to mowia

 

give nigger a chance,

 

tyle, ze nigdy ktos z krzykaczy nie wstawi, bo gdyby mial co wstawic, to wstawil by to dawno.

 

To tak ja z tym obecnym egzaminem na PJ, wlasnie tacy krzycza po forach, ze sie nieda, ze niemozliwe aby zdac / wykonac. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale to jest FM, a nie jakiś gejbuk z filmikami. Poza tym, po co ktoś ma coś udowadniać komuś? Materiał z poprawnego wyznaczania linii przejazdu jest po prostu nudny, co innego jak instruktor kaleczy podstawy i jeszcze się tym chwali. :)

Jedni odwiedzają Tor Poznań, inni odwiedzają różne zakątki tego świata, kto ma więcej doświadczenia i większe umiejętności? Temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ks-rider Avatar to avatar, wstawiam to co mi się podoba i nie znaczy zupelnie nic, moge wstawic jakiegos ziemniaka, co nie znaczy ze lubie frytki. Jeżeli chodzi o obcy język to posłużyłem sie google translate, podobno po niemiecku więcej Pan rozumie , niz po Polsku. Ja nie umiem dobrze jezdzic i nie wstawiam żadnych filmików...Pan umiesz, wstawiasz i to krytykują...więc, albo Pan nie umiesz jezdzic, albo niepotrzebnie wstawiasz Pan filmiki, lub jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem dobrze jezdzic i nie wstawiam żadnych filmików...Pan umiesz, wstawiasz i to krytykują...więc, albo Pan nie umiesz jezdzic, albo niepotrzebnie wstawiasz Pan filmiki, lub jedno i drugie.

 

Wiec zapytam, jezeli nie umiesz i to wiesz to dlaczego wypisujesz to co napisales ? Nie jestes nawet w stanie tego ocenic a wdajesz sie w dyskusje.

 

Problem w tym, ze na forum sa ludzie ktorzy dadza sie podrzec w pasy, ze jest tak jak mowia / twierdza a w rzeczywistosci nie wiedza na temat nic.

 

Ja k to mowia Niemcy;

 

Meinungen sind wie Arschlöcher, jeder hat eins

 

wbij w googel'a i zobacz co Ci wyskoczy.

 

Co do wstawiania filmikow, to zawsze chetnie obejrze, tyle, ze krytyca jakos nie bardzo kwapia sie wstawic swoje ? Dlaczego ? Ponoc

 

- prawdziwa cnota krytyki sie nie boi. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

techniki jazdy jednosladem, co najwyzej w temacie katamaranowych dieseli

co innego jak instruktor kaleczy podstawy i jeszcze się tym chwali.

Jedni odwiedzają Tor Poznań, inni odwiedzają różne zakątki tego świata

 

Powiedzial gosc ktory nawet w profilu nie wpisal motocykla, wiec byl na tyle szczery, ze przyznal sie, ze go niema. Od kiedy jest tu na forum nie wypowiedzial sie w zadnym temacie dotyczacym techniki jazdy jednosladem, co najwyzej o katamaranowych diesel'ach.

 

Miedzy torem a ruchem publicznym, jest mala roznica, tyle, ze z za kolka katamarana sie o tym nie dowiesz, wiec raczej o tym nie podyskutujemy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec zapytam, jezeli nie umiesz i to wiesz to dlaczego wypisujesz to co napisales ? Nie jestes nawet w stanie tego ocenic a wdajesz sie w dyskusje.

 

Problem w tym, ze na forum sa ludzie ktorzy dadza sie podrzec w pasy, ze jest tak jak mowia / twierdza a w rzeczywistosci nie wiedza na temat nic.

 

Ja k to mowia Niemcy;

 

Meinungen sind wie Arschlöcher, jeder hat eins

 

wbij w googel'a i zobacz co Ci wyskoczy.

 

Co do wstawiania filmikow, to zawsze chetnie obejrze, tyle, ze krytyca jakos nie bardzo kwapia sie wstawic swoje ? Dlaczego ? Ponoc

 

- prawdziwa cnota krytyki sie nie boi. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

A temat jjest o technice jazdy, czy o mandatach za prędkośc i punktach karnych ? Nie obchodzi mnie co mówią niemcy i zgermanizowani polacy w niemczech. Forum jest polskie, niemieckie są w niemczech. Edytowane przez tiger666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...