Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za prędkość?


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wydaję mi sie również, że nie z infrastrukturą trzeba walczyć lecz z systemem, bo jesli ktos nie wie jak to wszytsko działa, nie będzie wiedział jak to zmienić

W tym zdaniu widać gdzie jest problem.Do wszystkiego mieszana jest polityka,od której bezpieczeństwo na drodze nie powinno być zależne.Problem stanu infrastruktury ma ogromny wpływ na zachowanie kierujących,a tym samym na bezpieczeństwo.Tylko naszym rządzącym jest o tym niewygodnie mówić,bo po prostu nie umieją tego tematu załatwić od wielu kadencji.A żeby było bardziej bezczelnie to ulubioną formą karania jest opcja finansowa.Czyli pod przykrywką naszego bezpieczeństwa ,próbują zatuszować nieudolność swojej polityki, wyciągając kasę z naszych kieszeni :crossy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dziś w dużej mierze większość wynagrodzenia wypłacana jest "pod stołem".

 

No wlasnie, a co bedzie jak US spyta jak to jest, ze za kredyt na mieszkanie placi sie 1 000 pln'ow, za prad 100 pln'ow, gaz 50 pln'ow, internet 50 pln'ow, 50 za komorke, 100 za ubezpieczenie motonga a zarabiamy 1500 pln'ow -ciekawe ktory urzednik w to uwierzy. Myslisz, ze zacznie kontrolowac czy uwierzy ?

 

Finlandczycy to dziwny naród...

 

Noooo, nie umieja pic z kultura :icon_mrgreen:

 

Ks-rider jak sam wspomniałes pracowałes wtedy jako student, nie miałes na karku rodziny, domu czy kredytów które trzeba opłacać,

 

Owszem, tyle, ze majac rodzine tez bujalem sie CE tez byly te same problemy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider, nie piję do Ciebie, to był tylko przykład, ja jeździłem w gołebnikach i tez wiem jak to jest.

 

Ale ja wcale nie odczulem, ze pijesz cos do mnie, weic spoko !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczeństwo na drogach to dla władzy sprawa drugorzędna , najważniejszy jest zysk . Sezon polowań na obywatela w pełni , a miało być tak pięknie .

 

Obietnice dotyczące podatku VAT były takie same, a jest jak jest czyli 23% i podobno jeszcze mało :icon_evil: Niestety w polskiej polityce jest najwięcej do zrobienia, problem w tym czy nie jest już za późno. Szczerze nie jestem faworytem żadnej partii politycznej, jednak jakby tak podsumować wszystkie postanowienia PO oraz ich późniejsze poczynania to muszę stwierdzić, że biją na głowę Wałęsę i jego sto "miljonów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że nigdy nie było tak źle jak za PO ....... tylko czekam aż sie społeczeństwo wkurwi i wyjdzie na ulice ......

 

Społeczeństwo jest na ulicach cały czas i na powtórkę z rozrywki nie ma co liczyć ale mamy możliwość po raz kolejny solidarnie zaprotestować,

Sposób jest prosty - wystarczy stosować się dokładnie do ograniczeń prędkości nawet jeżeli większość tych znaków nie powinna tam stać a pod koniec kadencji zadać głośno pytanie kto imiennie wyrzuca w błoto publiczne pieniądze na radary ?

Wolniejsza jazda skutkuje zmniejszonym zużyciem obłożonego złodziejską stawką akcyzy, Słyszymy w mediach o tysiącach zatrzymanych pijanych kierowców i nikt nie zabiera im PJ ?

Zróbmy jako motocykliści ogólnopolską akcję bezpiecznej jazdy przecież to takie proste.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie wtedy decydenci stwierdzą, że radary spełniły swoją rolę prewencyjną...

mówią co chcą bo po to zostali wybrani a my zaoszczędzimy sporo kasy wydawanej dotychczas na wieńce przy okazji tak licznych pogrzebów kolegów motocyklistów

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja tylko odniosłem się do Twojego późniejszego, hipotetycznego pytania o pieniądze wyrzucone w błoto. Wyjdzie bowiem na to, że to byłyby w efekcie dobrze wydane pieniądze.

 

Jeżeli radary się nie zamortyzują to będą źle wydane pieniądze bo były zakupione jako kolejne narzędzie do zarabiania pieniędzy i niech nikt nam nie wmawia bajeczek o poprawianiu bezpieczeństwa na drogach.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...