Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za prędkość?


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś we Francji zrobiłem sobie sesje ....... Do dzisiaj nie doszły:D

 

Dobrze masz, do mnie by doszly, no chyba ze zrobie sobie blachy z Twoimu nr. :icon_mrgreen:

 

Raczej nie dojdą :wink: Francuzi w kwestii ścigania piratów na drogach jak dotychczas mają podpisany pakt wyłącznie z Niemcami. Bez dobrej i płynnej wymiany danych, koszt pracy urzędasów będzie znacznie większy niż sam mandat dla kierowcy...

 

Nie zdziw sie jak kiedys Ci przyjdzie, a idzie milowymi krokami. Zreszta PL juz dawno to podpisala.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryhu, a wpadlo Ci na mysl, ze tylko fotografujac w momentach w ktoryc tego nieoczekujesz jestes w stanie zmusic delikwenta do myslenia i wywolania w nim obawy przed poruszania sie z wieksza predkoscia ?

Jasny chyba, ze jezeli wiesz o tym, ze na 10 km drogi nr 6 stoi smietnik z radarem, to zwolnisz tylko i wylacznie przed nim a za nim ile fabryka dala. Gdy masz swiadomosc, e tych smietnikow na drodze jest nasrane wbrod, i w kazdej chwili moga Cie ustrzelic to jak bedziesz jechal ?

:crossy:

Fotografując, nagrywając kogoś z ukrycia wywołasz tyle, że wyposaży się w cbradio i to, że zamiast skupiać się na drodze będzie wypatrywał policji po krzakach.

Oznakowane fotoradary są wielokrotnie skuteczniejsze niż łapanie z ukrycia bo zwalniają przed nimi wszyscy (powiedzmy większość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotografując, nagrywając kogoś z ukrycia wywołasz tyle, że wyposaży się w cbradio i to, że zamiast skupiać się na drodze będzie wypatrywał policji po krzakach.

Oznakowane fotoradary są wielokrotnie skuteczniejsze niż łapanie z ukrycia bo zwalniają przed nimi wszyscy (powiedzmy większość).

 

Spytaj tych ktorzy lataja z antena i CB ile punktow maja. Szczerze mowiac watpie w to aby byly skuteczniejsze, ale nie zamierzam tu nic nikomu udowadniac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wolno nie jeżdżę a jeszcze nigdy żadna fotka mi nie przyszła, zasada nie przeginać i mieć trochę szczęścia :biggrin: .

Co do utraty prawka -przecież połowa tutaj i tak go nie ma, tyczy się motocyklistów.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do utraty prawka -przecież połowa tutaj i tak go nie ma, tyczy się motocyklistów.

 

JAk n ie ma to znaczy nie moga stracic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Rumunii zabrali prawko na 3 miesiace, tzn oddali ale musiałem podpisać oświadczenie ze nie pojawie sie w kraju Drakuli przez ten czas za kierownica

 

przy okazji maja tam fajny sposob na zachete do szybkiego placenia mandatow. Jezeli zaplacisz to ciagu 48h placisz tylko 50% wartosci mandatu :)

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji maja tam fajny sposob na zachete do szybkiego placenia mandatow. Jezeli zaplacisz to ciagu 48h placisz tylko 50% wartosci mandatu :)

 

spóźniłeś się, AFAIR projekt uwzględnia obniżkę za szybką płatność. co dla mnie dowodzi jedynie fiskalnego charakteru wszystjich tych zmian w karach i metodach karania, przynajmniej jeśli chodzi o nasz kraj

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz to poparte tak mocnymi dowodami, i zgłosisz się ten fakt odpowiednim służbom

Nie chcielibyśmy abyś zatajał prawdę i żył w grzechu.

Ba nawet ja to mogę zrobić, Oczywiście wskazując Ciebie na wiarygodne źródło wiedzy, przecież funkcjonariusz publiczny zawsze mówi prawdę.

 

Yuby, teraz to sie pinasz. Czyzby Lysy napisal nieprawde ? ´Calkiem niedawno szczena mi opadla, gdy jeden z userow w dziala Chwale sie obwiescil, ze zrobil PJ, po kilku latach.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinam się, tylko wkurzają mnie takie ogólniki odnośnie użytkowników. Ja ufam że większość użytkowników tego forum ma prawo jazdy kat.A, i porusza się bezpiecznie po drogach publicznych.

Równie dobrze mógł napisać że połowa tego forum jest odpowiedzialna za katastrofę smoleńską i powstanie Hondy VTX.

Idę na jogę.

 

Ale nemieckie przyslowie chyba znasz:

 

- Vertrauen ist gut, Kontrolle ist besser ( zaufanie jest dobre ale kontrola jest lepsza ).

 

Ufac mozesz ale niestyty zycie pokazuje inaczej.

 

A za katastrofe Smlenska jest odpowiedzialne nie 1/2 forum a 2/3 forum :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinam się, tylko wkurzają mnie takie ogólniki odnośnie użytkowników. Ja ufam że większość użytkowników tego forum ma prawo jazdy kat.A, i porusza się bezpiecznie po drogach publicznych.

Równie dobrze mógł napisać że połowa tego forum jest odpowiedzialna za katastrofę smoleńską i powstanie Hondy VTX.

Idę na jogę.

Tak a

http://www.youtube.com/watch?v=b40F820rGJw

Rozumiem że brak notek w dziale wypadki to z powodu bezpiecznego poruszania się zimą na moto :banghead: .

Można by zrobić taką anonimową ankietę, tylko gorzej jak by wyniki poszły w eter to FM załapał by się na program TVN24, ja stawiam że 60 % śmiga bez kategorii A

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...