Skocz do zawartości

Będzie nowy tor w miejscowości Jastrząb?


zakan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem o co chodzi....tu wszyscy myślą, że jak się ma 30+ (o 40+ nie wspomnę), to się jest emerytem szykującym się do trumny. Hej, "młodzi", może mierzycie innych swoją miarą, bo (tak, jak napisał Sherman), jeśli ktoś stara się utrzymać w formie, to naprawdę, nie ma to większego znaczenia. Przynajmniej nie kwestii sprawności fizycznej. W sferze psyche - tak, bo akceptowalnośc ryzyka z wiekem raczej spada, ale to też indywidualna sprawa.

 

Pogadamy za kilka lat :biggrin:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Kivi...pls...Bramki 150 w dwie strony (auto z przyczepą), a zawsze z kimś się czlowek zgada i sam nie jedzie... Czyż nie? :)

 

BTW, koszt dojazdu na Pannonię to ok. 300 zł od łebka (przy wyjeździe w 3 motocykle jedną przyczepą) - a to znacznie dalej... Dieslem. 10l/100km.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem policzyłeś z dużą górką, ale ok

Piórko, z żalem stwierdzam, że niestety nam wychodziło właśnie coś koło 2500 zł za SD i około 3000 za 2-dniowy track day za granicą. Koszty można lekko zredukować przez jeżdżenie na używanych gumach, ale wtedy trzeba podejść do tematu z większym wyprzedzeniem i np. jadąc na pierwszy SD wziąć ze sobą więcej gotówy i kupić kilka kompletów opon od razu, żeby potem mieć z czego wybierać mieszanki. To był właśnie duży problem dla mnie, bo jak jeździłem na używkach, to kupowałem nie to, co chciałem, tylko to, co "rzucili". Poza tym jak inaczej redukować koszty? Wpisowe, dojazd, paliwo do motocykla, części eksploatacyjne... tego się niestety nie ominie.

 

Sherman i nie zapominaj o mocy... Musi być moc. Dłubiesz już silnik? bez profi podejścia nie będzie wyników.

Chwilowo nie, bo ledwo ogarniam 40 KM. A tak w ogóle to jak u Ciebie z jeżdżeniem? Bo jakoś się mijaliśmy chyba przez ostatnie 2 lata na torach. Wpadłbyś gdzieś, polatał, pouczył mnie czegoś. Jestem otwarty na wszelkie sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer mowisz ze nie da sie tego czytac ale u nas sa troche inne realia i wydanie 2500 czy 3000 tys. na dwudniowa zabawe to naprawde jest sporo kasy.

Ciekawy jestem jak to wyglada u was ,wiadomo inne zarobki w stosunku do kosztow zabawy ale daje glowe ze nie jest to takie wyzwanie jak u nas.

 

JA bylem pare razy kiedys na dwa dni i doszedlem do wniosku ze jednak nie ma to sensu bo drugi dzien to juz naprawde byl malo efektywny po calodniowym wzesniejszym ujezdzaniu.

I mowie wam ze da rade objechac dwa dni na jednej tylnej oponie ,pilnowanie cisnienia i odpowiednia technika odwijania manetki i daje rade, ja zakladam nowa i na drugi dzien czy nastepnego speed day'a przekladam na druga strone i walcze dalej a pozniej to sprzedaje za pare groszy lub wyrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szramer ale tam dużo barierek podobnie jak w jastrząbkach :) ale da się jeżdzić szybko :)

u mnie jednodniowy pobyt na SD to koszt 850zł razem z wpisowym(550zł), dojazdem :) jedzeniem ale ja oszczędzam opony na następny sezon :biggrin: i jadę troooooochę wolniej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer mowisz ze nie da sie tego czytac ale u nas sa troche inne realia i wydanie 2500 czy 3000 tys. na dwudniowa zabawe to naprawde jest sporo kasy.

Ciekawy jestem jak to wyglada u was ,wiadomo inne zarobki w stosunku do kosztow zabawy ale daje glowe ze nie jest to takie wyzwanie jak u nas.

 

runda ama to min 4ooo$ , wera expert wydaje min 2000$ , ja w zeszly weekend 3 dni na torze w tym 4h endurance i 2x 2,5h endurance i praktyki przez 3 dni zamklem sie w 600$ , tyle ze jechalo nas 5 kazdy wziol inny motocykl na praktyke, a wspolnymi silami katowalismy sv650 ktore na oponach endurance przelata 2 dni :cool:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...