Skocz do zawartości

Dobre firmy Enduraków. Znacie jakieś?


Groch2233
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czego taqk wyszczegolniasz?, spora nasza grupa jezdzi razem i nie ma jakiejs wiekszej roznicy cy to dt125 czy big 750 , wszyscy sie doobrze bawia :)

 

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest poprostu pytanie tysiąclecia i pytanie roku na tym subforum :D ja rozumiem że się nie chce szukać ale aż tak :D ??

 

a czego taqk wyszczegolniasz?, spora nasza grupa jezdzi razem i nie ma jakiejs wiekszej roznicy cy to dt125 czy big 750 , wszyscy sie doobrze bawia :)

 

jak latacie mega rekreacyjnie to ok ale ja np latałem sporo z dt80 (ja na drz400 lub xr600 ) to za duża przepaść mocowa-na przelotach ok bo w sumie ja rzadko 80km/h przekraczałem a dt tyle szła na max ale w terenie ciągle czekałem za kumplem ja podjazd na 2 z palcem w 4 literach a on piłuje na 1 i na kilka razy :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Kawasaki KDX występuje w każdej z tych pojemnośći miałem 125 i 250 i z oby dwóch byłem strasznie zadowolony;)

nom z tym filmikiem.. hmm no michoa ma racje;x sam latałem kdx'em 125 (który jest mocniejszy od DT) z większymi motorkami i jednak zostawało się w tyle w trudniejszych miejscach ; o. chyba że jazda rekreacyjna taką jaką wy typujecie;) a kolega(autor tematu) musi się określić na co mu ten jego ''endurak''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to jest na odwrót (tak samo jak jjank). Jezdżąc na Dt 125 na szutrach i dłuższych prostych zostaje daleko w tyle, ale wkraczając w teren zazwyczaj wychodze na prowadzenie jeżdżąc z mocniejszymi i cięższymi motorkami. Wiadomo czasami jakiś podjazd gdzie nie ma miejsca się napędzić próbuje się DT kilka razy aż się nauczy podjazdu na pamięć. Potem to taki wyuczony podjazd na słabszym sprzecię KTM 200 robi się z zamkniętymi oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...