Skocz do zawartości

6 runda WMMP


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że na tej rundzie mistrzostw startuje mała reprezentacja z forum, pozwoliłem sobie założyć osobny wątek - będziemy zdawać relację z całej imprezy, którą obsadzamy w następujących klasach:

 

Sikor - Rookie 600

Rinas - Pretendent + Rookie 600

ja - Pretendent + może Rookie 1000

 

Dziś, czyli w piątek, na 1 wolny trening wyskoczył tylko Sikor, podczas lekkiej mrzawki. Rinas i ja nie mieliśmy szczęścia, bo zaczęło konkretnie padać, a opon deszczowych oczywiście brak ;) Także zaliczyliśmy tylko odbiory techniczne i w bojowych nastrojach czekamy na jutro.

 

Jutro kwalifikacje, pogoda ma się poprawić. Trzymajcie kciuki! Jutro też wrzucę kilka fotek obrazujących nasze koczowisko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Życzę dobrej pogody, wysokich wyników i stada sponsorów, gotowych wesprzeć wasz talent. Nie zapomnijcie wstawić jakiejś relacji bo niestety nie będę mógł pojechać i wam kibicować.

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po kwalifikacjach. Ogólnie sprawy wyglądają następująco:

 

Sikor - bardzo dobry dzień, czas 1,45 i 10 miejsce w Rookie 600 (na 18 zawodników chyba)

Rinas - też zajebisty czas 1,46 i dobre miejsce, ale niestety lekki szlif przy 150 km/h i właśnie trwa odbudowa sprzętu - będzie ok :)

Ja - ostatecznie "złapałem wkurw" i przeniosłem się do Rookie 1000. Niestety nie idzie tak, jak chciałem i jest 1,47 i morowy nastrój...

 

Pogoda trochę w kratkę, na zmianę deszcz i słońce.

 

Jutro napiszemy dalej co jest - wspiera nas MarcMarc, więc musi być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest naprawdę dobrze według mnie ;)

 

Jutro Sikor z Rinasem pourywają jeszcze po sekundzie, a Sherman dwie i będzie w ogóle pięknie :)

 

Dla zainteresowanych trochę wyników z innych klas...

 

Wyniki sobotnich wyścigów:

 

Supersport:

1. Bukowski Daniel

2. Zieliński Sebastian

3. Szkopek Marek

4. Strankowski Szymon

5. Surowiec Piotr

 

Superstock 1000:

1. Meklau Andreas

2. Szkopek Paweł

3. Filla Michał

4. Górka Paweł

5. Wilczyński Bartłomiej

 

Superbike:

1. Sikora Ireneusz

2. Oskaldowicz Janusz

3. Jerman Marko

4. Chełkowski Waldemar

5. Lewandowski Bartłomiej

6. Durynek Mariusz

www.rideside.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze wyścigi były ogólnie rewelacyjnie - co prawda klasa 600 to dramatyczna przepaść między trzema pierwszymi zawodnikami, a resztą stawki, ale było na co popatrzeć zarówno w "czele peletonu", jak i dalej (fajna walka Natalii Florek z Pejserem, zakończona wyjazdem Natalii w zielone). Klasa litrów to mega fajna walka Bukowskiego, Meklaua, Szkopka. Tasowali się we 3 przez cały dystans i tylko żałowaliśmy, że nie można objąć wzrokiem całego toru, żeby śledzić całą rywalizację. Mega pozytywne zaskoczenie to brak jakichkolwiek dzwonów - wszyscy jechali czysto.

 

Info z ostatniej chwili - moto Rinasa już poskładane i przeszło badanie, natomiast ja po rozmowie z kilkoma osobami mam nadzieję, że przyczyną wczorajszej bryndzy było zatkanie wydechu dbkillerem. Oczywiście to może być próba wytłumaczenia się, że się jechało lipnie, ale... widok konkurentów wyprzedzających na prostych jest cokolwiek niefajny i stanowił dla mnie nowość, bo jednak dotychczas gix dawał radę. Wydech zmieniony, także dziś się okaże, czy lipny motur, czy jeździec :)

 

Jakby ktoś z Was był na miejscu i chciał wejść, do powiedzcie ochronie, że idziecie do nas bo mamy opaski. Wpuszczą Was na chwilę to weźmiecie sobie od nas przepustki. Stoimy na głównym placu, biały bus z naklejkami windsurferskimi JP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...