Skocz do zawartości

Suzuki Grandys Duo - koniec z wyścigami w Polsce


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie FB Grandysów pojawiło się ciekawe oświadczenie przed ostatnią rundą WMMP tego sezonu (jak się okazuje, dla nich ostatnią w ogóle).

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=377367605669283&set=pb.147376218668424.-2207520000.1346933693&type=1&theater

 

Forma oświadczenia wzbudza zainteresowanie

 

Pożegnalny wyścig Suzuki GRANDys duo

 

W najbliższy weekend na torze Poznań dobędzie się ostatnia, szósta runda tegorocznych Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Będzie to też ostatni start zespołu Suzuki GRANDys duo w krajowych mistrzostwach. Po latach pełnych sukcesów i zdobyciu kilkunastu tytułów indywidualnych, zespołowych i dla Suzuki w klasyfikacji producentów odchodzimy jako zwycięzc

y. W tym tygodniu celem zespołu będą zwycięstwa we wszystkich klasach i tytuły w klasyfikacjach zespołowych i indywidualnych. W Poznaniu na tor po kolejnej kontuzji wróci Daniel Bukowski, który mimo opuszczenia aż 4 wyścigów w tym sezonie ma szansę na tytuł wicemistrzowski. Liczymy, że tytuł w Superbike już w sobotę przypieczętuje Marko Jerman. W minioną niedzielę Marko został też mistrzem serii Alpe Adria w kategorii Superbike.

 

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Liczę na dobre występy naszych zawodników w ten weekend i komplet zwycięstw w klasach Supersport, Superbike i Superstock 1000. Mimo, że w tym roku prześladował nas pech chcemy dobrze zakończyć sezon i tam, gdzie niemożliwe będzie wygranie mistrzostw zająć jak najwyższą pozycję w klasyfikacji generalnej. Żegnamy się z mistrzostwami Polski jako najlepszy team w historii, którego dokonań nie powtórzy nikt przez wiele lat. Odchodzimy, ponieważ szukamy nowych wyzwań, ale przede wszystkim dlatego, że nie zgadzamy się z dzisiejszym wyglądem tej serii. Działania działaczy doprowadzają do upadku tej wspaniałej dyscypliny i nie chcemy firmować tego naszym logo. Nie wykluczam, że kiedyś wrócimy, ale WMMP w takiej formie, przy takiej organizacji to skandal.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika PZMotu jest następująca:

1) możesz nakurwiać jak dziki po torze w dresie podczas motopopołudni i speed-daysów, ale na wyścigi musisz mieć 1-częściowy kombinezon

2) możesz jeździć dowolnym motocyklem podczas motopopołudni i speed-daysów, ale na wyścigi musisz mieć podrutowane korki i gąbki w baku

3) możesz startować bez licencji, ale tylko raz. Ewentualnie dwa.

4) jedne klasy mają limit głośności 107 dB, inne 102 dB, a w niektóre dni 96 dB. Za płotem jest lotnisko...

 

To tylko 3 przykłady z brzegu. Nie dziwie się, że na wyższym poziomie ludzie mają serdecznie dość takiej zabawy. Ojciec Kubicy dawno powiedział, że nie będzie marnował talentu syna na socjalistyczno-biurokratyczny bajzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika PZMotu jest następująca:

1) możesz nakurwiać jak dziki po torze w dresie podczas motopopołudni i speed-daysów, ale na wyścigi musisz mieć 1-częściowy kombinezon

2) możesz jeździć dowolnym motocyklem podczas motopopołudni i speed-daysów, ale na wyścigi musisz mieć podrutowane korki i gąbki w baku

 

To akurat zrozumiałe, inaczej na speed daye i motopopołudnia przyjeżdżałoby dużo mniej ludzi = mniejsza kasa.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to podoba. Przyroda nie znosi próżni. Nie będzie Grandysów, nie będzie wyścigów, niczego nie będzie. Będzie PZMot. Ale mam nadzieję, że się rozleci w cholerę i na jego miejsce pojawi się coś o podobnej nazwie ale działającego sprawnie.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to podoba. Przyroda nie znosi próżni. Nie będzie Grandysów, nie będzie wyścigów, niczego nie będzie. Będzie PZMot. Ale mam nadzieję, że się rozleci w cholerę i na jego miejsce pojawi się coś o podobnej nazwie ale działającego sprawnie.

Scenariusz już przerabiany, kiedyś wyścigi zdechły i pojawiła się Polonia Cup ale na krótko ale dziadki o UB-eckiej przeszłości poderżneły firmie gardło.

Gdzie jest Pejserinii ze swoim torem w trzy miesiące, ja się pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale od czasów Polonii Cup to się chyba trochę pozmieniało. To już chyba nowe pokolenie UBeków. " Czasy się zmieniają, ale Pan zawsze w komisji". A nowego toru nikt nie wybuduje. Nie opyla się. Zyskowniej jest postawić Tesco. Ale puki za marzenia nie biją, to życzę jak najgorzej działaczom PZMot i mam nadzieję, że kiedyś będę mógł przyjechać do Poznania. Do tej pory byłem raz na "dni suzuki" (darmowe). Ale taniej mnie wychodzi jechać na Słowację. Tam mają Euro, a i tak taniej.

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...