Skocz do zawartości

Skład mieszanki.


Tomcat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie i Panie sprawa wygląda tak.Silnik rzędowy czterocylindrowy-poziom paliwa ustawiony na każdym garku 2,5 obrotu,pożiom paliwa taki sam,zrobione synchro,membrany sprawdzone stan bdb.A nie do konca wszystko jest tak piknie,czyli 3 gary poczynając od pierwszego kończąc na trzecim na tych nastawach działa super,ale 4 gar dopiero zaczyna działać jak śrubę składu mieszanki wykręcę można powiedzieć,że na maksa.Dzięki za dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzęt już stary to fabryczne nastawy nie zawsze się sprawdzają. Trzeba oddać na regulację. Ja sam się zdziwiłem jaka była różnica w pracy silnika po regulacji, mimo że parę dni wcześniej miałem gaźniki na stole, wszystko poczyściłem i ustawiłem wszystkie śruby składu mieszanki jednakowo.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, po czasie może dojść do rozkalibrowania dysz, kanalików przelotowych w gażniku, wywołane normalnym zużyciem, lub czyjąś ingerencją- w postaci rozkalibrowania dysz kawałkiem drutu. Jeżeli regulacja tego czwartego gażnika nie pomoże, to trzeba będzie sprawdzić dokładnie jego stan techniczny, łącznie z wszystkimi jego elementami składowymi. Gażnik "normalnie" sprawny, daje się wyregulować bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź układ rozruchowy tego gaźnika. Jeśli nie raguje tak jak trzeba to zapewne któryś obwód gaźnika pracuje wtedy kiedy nie powinien. Ewentualnie lewe powietrze ciągnie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest bardzo duzo. Od lewego powietrza: Dziurawy kruciec 4ego cylindra, nieszczelnosc osi przepustnicy itp itd itd. Po niedrozne do konca kanaly. Albo i w druga strone.

 

Chcesz sie bawic sam, to na poczatek wymien oringi iglicy do regulacji skladu mieszanki podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...