Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka ksiazka Buzza Buzelli o rasowaniu sporsterow - radze sobie kupic bo bylo polskie tlumaczenie ( nie wiem co prawda jakiej jakosci ).

 

Pisze wyraznie ze porownujac rozne rozwiazania najwiekszy bang for the buck ( najlepsze rezultaty za najmniejsze pieniadze ) dla malego Sporta daje rozwiert na 1200 ccm na tlokach Wiseco ( tansze niz HD ).

Potem dopiero reszta rzeczy moze byc robiona ( jezeli naprawde chce sie czlowiek ladowac w koszty ).

Ta przerobka dobrze zrobiona chodzi lepiej niz fabryczny 1200.

 

Przerobka na single fire w gruncie rzeczy niczemu nie przeszkadza a pomoze w kazdej konfiguracji wiec tak czy owak mozna ja zrobic.

 

Jest tam rowniez rozdzial o przygotowaniu Sporta do wyscigow w Stanach gdzie motocykle musza byc wlasciwie fabryczne, wiec autor porusza rozne aspekty

usprawnienia calego motocykla bez zwiekszania jego mocy. Wiekszosc tych rzeczy jest do zrobienia dla kazdego i za male pieniadze, a troszke poprawia osiagi i wrazenia z jazdy tym motocyklem

Radze przeczytac.

 

PS.Dzidowanie na platynkach to jazda z mechanicznym aparatem zaplonowym w poetyckim jezyku Qurima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej to samo tylko duzo tansze ( Tloki Keith Black ).

Nie znam ich, a z powodu ceny podejrzewam produkcje chinska.

Moga byc dobre, jak fma pilnuje kontroli produkcji i materialu.

WISECO mam w Suzuki i wiem ze sa dobre.

Zestaw do Sporstera ma troszke wyzszy stopien sprezania niz KB.

Oba zestawy ida z oryginalnymi glowicami od mniejszego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. 74 to74. Nie ma sensu modzić przy 883.

Jeszcze filtr, wydechy, zapłon, dłubnąć gaźnik i .... dochodzimy do wymiany połowy motoru.

Ale za to satyfakcja gwarantowana... ;)

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem książkę Buzelli, mam nadzieję ze dojdzie do końca tyg. żeby było co czytać przez weekend. Niestety nie udało mi się znaleźć polskigo tłumaczenia, ale to raczej nie problem.

ja tez sprawdzilem to z ciekawosci i znalazlem na amazon.com

koszt okolo 25 dolarow z przesylka, za uzywke

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...