Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak, to koniecznie ustawa powinna wprowadzać maksymalny wiek opony dopuszczanej do użycia - bo co z tego, że zimówki skoro mają 15 lat i są czerstwe jak dowcipy ks-rajdera. Mam w samochodzie opony MT/AT i ani mi się śni wymieniać kapcie na zimowe bo jakiemuś burakowi z sejmu się wydaje, że to poprawi bezpieczeństwo. Kolejna kasa do skarbu z mandatów i podatków

 

 

--

kurza stopa, do tego ten 1 listopada :biggrin:

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej na pewno będzie.

Trochę przeginają tylko z datami. Myślę Saltus, że będzie odpowiedni zapis co do kilku rodzajów opon.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny bezsens, ciekawe kto ze znajomych tych posłów ma wulkanizację albo sklep z oponami :)

 

Proponuje abys troche poczytal na ten temat, z ta teoria spiskowa to troche przesadziles :icon_mrgreen:

 

1. jeśli tak, to koniecznie ustawa powinna wprowadzać maksymalny wiek opony dopuszczanej do użycia - bo co z tego, że zimówki skoro mają 15 lat i są czerstwe

 

2. ... jak dowcipy ks-rajdera.

 

3....ani mi się śni wymieniać kapcie na zimowe bo jakiemuś burakowi z sejmu się wydaje, że to poprawi bezpieczeństwo.

--

4. kurza stopa, do tego ten 1 listopada :biggrin:

 

1. To, ze sa czy beda czerstwe, o tym dyskutowac nie musimy, test to bowiem fakt, mimo tego zapewnie Cie, ze takiego wymogu nie bedzie. :icon_mrgreen:

 

2. co Ty wiesz o zabijaniu ? :icon_mrgreen:

 

3. Na razie to smieszasz sie publicznie, ale robisz to na wlasne zyczenie, wiec nic mi do tego #

 

4. Dla Twojej informacji w Niemczech jest od Pazdziernika do Swiat Wielkanocnych, a zeby bylo smieszniej, to moze poza kilkoma Polakami i kilkoma innymi o innej karnacji nikogo to nie wali, jak myslisz dlaczego ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając naszych fachowców z sejmu to zapis napewno będzie odpowiedni :rolleyes:

 

---

 

 

dlatego, że w hansowie każdego stać na nówki sztuki zimówki a u nas ludzie ciurają każdy grosz, żeby wymienić filtr powietrza w matizie :) (patrz michoa :) )

 

 

i jeśli ja się ośmieszam to Pan Shiningami powyżej jeżdząc motocyklem w zimę na letnich oponach kim jest ? Cyrkowcem ?

 

 

 

z wielkanocnymi pozdrowieniami ośmieszony publicznie

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając naszych fachowców z sejmu to zapis napewno będzie odpowiedni :rolleyes:

 

Do tego nie trzeba byc fachowcem, wystarczy miec IQ kromki chleba margaryna i przejac gotowca, forumowy tlumacz przysiegly moglby im to przetlumaczyc, jak nie bedzie mial ochoty, to odeslijcie do mnie :icon_mrgreen:

 

 

 

1. dlatego, że w hansowie każdego stać na nówki sztuki zimówki a u nas ludzie ciurają każdy grosz, żeby wymienić filtr powietrza w matizie patrz michoa

 

2. i jeśli ja się ośmieszam to Pan Shiningami powyżej jeżdząc motocyklem w zimę na letnich oponach kim jest ? Cyrkowcem ?

 

1. Mozesz m powiedziec co ma do tego kraj ? Lub zasobnosc uzytkownika ? Zasada prosta jak budowa cepa, alb mnie stac albo nie, nie stac, to jezdze komunikacja miejska czy panstwowa - moze okazac sie taniej, nie kazdy musi miec auto - bo o tym tu rozmawiamy.

 

2. To, ze ktos jezdzi o niczym nie swiadczy, sa na GSX600 F przejezdzilem trzy zimy, na DR 350 uwielbiam posmigac w zimie po rondach - gdy nie sa osniezone. Jest tylko jedno male sle, spojrz na to jaka moc ma dany motocykl. W przypadku " K " mialbym troche wiecej rozsadku, bo jeden nieopatrzny ruch manetka i moglo by byc pozamiatane - mimo, ze jest lagodna jak baranek :icon_mrgreen:

 

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeśli ja się ośmieszam to Pan Shiningami powyżej jeżdząc motocyklem w zimę na letnich oponach kim jest ? Cyrkowcem ?

 

Słabo zarabiającym człowiekiem z nadmiernym ciśnieniem na jazdę :) Ja akurat pisałem względem swojego moto i przypuszczam, że nikt normalny nie będzie wyciągał rakiety z gładkimi kapciami w środku stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam latałem całą zimę na kostkach i nie było źle :) tylko olej w zawieszeniu przydało by się zmienić na 2,5w

 

1. Na jakim sprzecie, bo w profilu nie widze

 

2. Mowa o oponach do katamaranow a nie motocyklowych, choc z pewnoscia i o tych ktos mundry pmysli,.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któregoś pięknego ranka napisałem z pytaniem do Continental w sprawie kostek to stwierdzili, że nie można ich używać na asfalcie, bo w żaden sposób nie są do tego przystosowane a po stolycy nie da się przemieszczać bocznymi drogami. Nawet mając enduraka, zima to z lekka trudny temat żeby czegoś wymagać od kierownika zaprzęgu mechanicznego dwukołowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...