Skocz do zawartości

Simson = Ścigacz???????


Mafia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Simson = Ścigacz???????

 

buuuuuhehehehehe :lol: :lol: :lol:

 

Simson= motorower i nic to nie zmieni. Może inaczej z poczciwego starego technologicznie na owe czasy motoroweru na grzyby nie zrobisz rasowe streetfire'a lub scigacza z kupą plastiku. NIe mówie że jest to niemożliwe ale po co. Lepiej kupić jakiegoś japońca crossa :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna nadac simsonowi wyglądu podobnego do ściga. Jesli tak to podajcie mi ceny czesci i jakosc wykonania.

 

Nudzi ci sie? To podrap sie po jajkach. Kolejny wiejski tuningowiec :mrgreen:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Daj sobie spokuj z przerabianiem Simpsona na jakąś tuningowaną biede.

Mam już powyżej tych wszystkich tuningowanych na siłe motorowerów:Simpsonów, Komarków, Ogarów itp.

Na twoim miejscu dokupiłbym sobie jakieś kufry, ewentualnie owiewke z przodu i bedzie Simpson turystyk 8)

A takie juz sa lepsze niz takie biedy tuningowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Daj sobie spokuj z przerabianiem Simpsona na jakąś tuningowaną biede.

Mam już powyżej tych wszystkich tuningowanych na siłe motorowerów:Simpsonów, Komarków, Ogarów itp.

Na twoim miejscu dokupiłbym sobie jakieś kufry, ewentualnie owiewke z przodu i bedzie Simpson turystyk 8)  

A takie juz sa lepsze niz takie biedy tuningowne.

 

Chyba Simsonów, Simpsonowie to na MTV lecieli

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P :P :lol: :P :P A JA tam wiem że można nadać lekkutko simsonkowi wygląd scigaczowaty a oto dowód

PS..... :twisted: :twisted: słyszałem o simsonkacch skrzynka 6 biegowa i pojemność 120 cm ???to dopiero

a nawet ze bez większych zmian silnika to 95 km/h simson pujdzie ???? ;) :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, że akurat niedziała www.simsony.xp.pl W galerii mieli kilka zdjęć simsona który był cały zabudowany laminatem jak jakiś ścigacz... Strasznie wiejsko i bezmyślnie zrobione to było. A co do tych somsonów co idą 95km/h a nawet ponad 100km/h to od wczoraj jestem na 99999999999999% pewien że to ściema ! Wczoraj ścigałem się z simonem który zamyka licznik ( 100km/h ). Jechaliśmy troche ponad 60km/h i się zatrzymaliśmy. I koleś do mnie: O cholera ! Ale ta jawka idzie, jechaliśmy prawie 100km/h ! Ja zacząłem się śmiać i odjechałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...