Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraźliwe? Kurka to jak jakiś insekt w mózgu - o niczym innym nie myśle tylko jak tu poprawić czas i gdzie urywać, gdzie później hamować i jak wcześniej odwijać :)

Chyba musze brać valuset nie tylko na sen ale i z rana żeby sie troche uspokoić :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraźliwe? Kurka to jak jakiś insekt w mózgu - o niczym innym nie myśle tylko jak tu poprawić czas i gdzie urywać, gdzie później hamować i jak wcześniej odwijać :)

Chyba musze brać valuset nie tylko na sen ale i z rana żeby sie troche uspokoić :)

 

:lalag: :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej coś się w życiu dzieje, więc nie ma co się użalać - wcześniej wydawałem ponad 1500 zł miesięcznie na paliwo do motura, więc teraz to i tak się równoważy, bo nie wyjeżdżam na ulicę :)

 

Mam nadzieję, że wyskoczymy na następną Białą i potem Speed Day kolejny. Jakaś ekipa się na pewno sformuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0234.JPG

 

Domyślam się, że jakaś glebka była, ale wygląda, jakbyście naprawdę głęboko paczali w zakręt ;-) Sikor dzięki za linki, fajne fotki. Jeszcze muszę popracować nad pozycją ;-)

 

BTW 20-21.08 ... ? :D

 

BTW2 Niby nie ma co w sprzęt inwestować, ale jakby ktoś miał owiewki torowe do F4i na oku, to proszę o kontakt, chętnie kupię, bo to jednak się przydaje na torze ;-)

Edytowane przez MarcMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman, jedno słówko - Pretendent.

Teraz będę miał trochę czasu, pomyślę sobie, poczytam i trzeba by się przygotować do amatorskiej rundy na prawdziwym torze. Żałowałbym do końca życia, jeśli bym nie spróbował. BTW. wyjdzie taniej niż Speed Day :) .

W tym momencie mam już mieszane uczucia co do Białej.

 

Marc, Rinasowi wtedy paliwa zabrakło i musiał prostować moto, hehe :D .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman, ja na nastepna białą chciałbym pojechać + miałbym jeszcze 1 osobę chętną na pewno i może jeszcze jedną. Także reasumując 2 bankowo + 1 opcjonalnie. Wiem, że Tobie do busa wchodzą 2 szpeje, więc trzeba przyczepkę...

 

Napisze w temacie ustawkowym BP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę popracować nad pozycją ;-)

 

Mnie się wydaje że w cebrach jest za wysoko kierownica do latania po torze, przynajmniej jak się jest wysokim. Może jakbyś przełożył pod półkę to byłoby lepiej.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. wyjdzie taniej niż Speed Day :) .

W tym momencie mam już mieszane uczucia co do Białej.

 

Ad1. Tia, a świstak siedzi i drukuje banknoty ;)

 

Ad2. Wiem, mam to samo, ale nie wyobrażam sobie czekania miesiąc bez wsiadania na moto... więc pewnie do Białej będę chciał skoczyć, żeby sobie treningowo pojeździć. Szczególnie, że muszę dorżnąć lewą stronę bieżnika, żeby było symetrycznie ;) Nie mówiąc o tym, że cholernie mnie interesuje czas, jaki wykręcę teraz.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...