Skocz do zawartości

Zostałem DUCATISTI :)


gargamel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dukat nie jest dla biedaka (nie obrażając nikogo)

świetnie to ujoles , zgadzam sie w 100% tyle ze to co napisales nie oznacza ze to swietny motocykl :) inne sa tansze a czesto oferuja duzo lepsza jakos wykonania. Co do prowadzenia ..no coz nie udawajmy nie jestesmy rossim zeby odczuc pewne rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie to ujoles , zgadzam sie w 100% tyle ze to co napisales nie oznacza ze to swietny motocykl :) inne sa tansze a czesto oferuja duzo lepsza jakos wykonania. Co do prowadzenia ..no coz nie udawajmy nie jestesmy rossim zeby odczuc pewne rzeczy:)

Jasne że są lepsze, ale tu płacisz za prestiż marki i za charakter motocykla który się co chwile będzie psuł a silnik chodzi jak by zaraz miał zgubić tłoki. Ale wielu osobą się to podoba, mnie też i kiedyś też sobie duka kupie, tyle że monstera skurwiela :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że są lepsze, ale tu płacisz za prestiż marki i za charakter motocykla który się co chwile będzie psuł a silnik chodzi jak by zaraz miał zgubić tłoki. Ale wielu osobą się to podoba, mnie też i kiedyś też sobie duka kupie, tyle że monstera skurwiela :biggrin: :biggrin:

dla mnie to zwykla fanaberia :) pozatym dlazego Ducati ma prestiz ? przez sam fakt wysokiej ceny staje sie ekskluzywne i prestizowe ? to dla mnie smieszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to zwykla fanaberia :) pozatym dlazego Ducati ma prestiz ? przez sam fakt wysokiej ceny staje sie ekskluzywne i prestizowe ? to dla mnie smieszne :)

Ale tak niestety jest. To włoska marka z wyścigową tradycją i to wystarczy. Honda też ma historię z wyśigami, ale to dalej zwykła Honda która robi jeszcze po drodze, crossówki, enduro, skutery, czopry itd itd i jeszcze puszki.

 

 

A teraz popatrz. Jak ktoś chwali się tu jakimś palstikowym Japońcem, to każdy napisze super, świetnie, fajny masz motór i tyle. A gość pstryknął zdjęcie jakiemuś klekotowi czerownemu na przyczepce i zaraz będzie 3 strony tematu :biggrin: Taka jest magia Duka.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz popatrz. Jak ktoś chwali się tu jakimś palstikowym Japońcem, to każdy napisze super, świetnie, fajny masz motór i tyle. A gość pstryknął zdjęcie jakiemuś klekotowi czerownemu na przyczepce i zaraz będzie 3 strony tematu :biggrin: Taka jest magia Duka.

Hheheheh , świetnie ujęte :laugh: Z stukati to jak z bemewu - jeden je chce , drugi chce żeby zbankrutowało :laugh:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak niestety jest. To włoska marka z wyścigową tradycją i to wystarczy. Honda też ma historię z wyśigami, ale to dalej zwykła Honda która robi jeszcze po drodze, crossówki, enduro, skutery, czopry itd itd i jeszcze puszki.

 

 

A teraz popatrz. Jak ktoś chwali się tu jakimś palstikowym Japońcem, to każdy napisze super, świetnie, fajny masz motór i tyle. A gość pstryknął zdjęcie jakiemuś klekotowi czerownemu na przyczepce i zaraz będzie 3 strony tematu :biggrin: Taka jest magia Duka.

 

Dokładnie tak! na moją hondzinkę nikt uwagi nie zwrócił... nie to żebym był zazdrosny.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się kiedyś przejechać na tych gazrurkach. Zobaczyć jak to jest :crossy: Jakby odwrócić rolę: Sama włoszczyzna w "Chwalę się" i nagle ktoś dodaje CBR1000RR w Repsolu i w ogóle - byłoby to samo ;) Mniej spotykane = więcej stron w temacie :flesje:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerosło mnie to co tutaj przeczytałem. Po prostu chciałem pokazać swój nowy motocykl a tu od razu dyskusja o tym jaki to Dukat jest awaryjny, fatalnie zmontowany z chińskich rzeczy, jest dla burżujów itp. Po co to? Nie kupiłem motocykla do lansu w dresach. Nie zapierdzielam 300km/h na prostej i nie wrzucam filmów na YouTube.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerosło mnie to co tutaj przeczytałem. Po prostu chciałem pokazać swój nowy motocykl a tu od razu dyskusja o tym jaki to Dukat jest awaryjny, fatalnie zmontowany z chińskich rzeczy, jest dla burżujów itp. Po co to? Nie kupiłem motocykla do lansu w dresach. Nie zapierdzielam 300km/h na prostej i nie wrzucam filmów na YouTube.

 

Zazdroszczą Ci :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że to ten model z filmu... no jak on ma... co tych dwóch ucieka z więzienia i potem w daleszej części filmu wsiadają na czerwone Ducati :D Nie ważne, w każdym bądź razie motocykl fajny.

 

http://www.youtube.com/watch?v=BV-4hT3BS4E

Chodzi Ci o ten film? Fled (org.) - Ścigani.

 

 

Moto spoko kurna koko, ale za dużo plastików ma :icon_mrgreen:

 

Każda włoszczyzna ma za to niestandardowy, ciekawy dźwięk. Byle nie był on zbyt głośny :wink:

Edytowane przez Mr. Rock'N'Roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówili "nie kupuj Ducati" ?

Nie wiesz, że to więcej u mechanika stoi, niż da się tym jeździć?

 

 

Gratuluję zakupu :)

A co do uwag kolegów, to musisz przywyknąć.

Kiedyś rozglądając się z a moto dla byłego wysłuchałam w salonie, gdzie jakieś japońskie opatrzone szlifierki sprzedawali, ze Ducati stale się psuje. Wyraziłam grzeczne zdziwienie, pokręciłam głową, ze pojęcia nie miałam, podziękowałam za uświadomienie mnie i wyszłam ledwo utrzymując powagę. Byłam ubrana w klubową koszulkę... Ale pan z Hondy czy innego Kawasaki wiedział lepiej ;)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówili "nie kupuj Ducati" ?

Nie wiesz, że to więcej u mechanika stoi, niż da się tym jeździć?

 

 

Gratuluję zakupu :)

A co do uwag kolegów, to musisz przywyknąć.

Kiedyś rozglądając się z a moto dla byłego wysłuchałam w salonie, gdzie jakieś japońskie opatrzone szlifierki sprzedawali, ze Ducati stale się psuje. Wyraziłam grzeczne zdziwienie, pokręciłam głową, ze pojęcia nie miałam, podziękowałam za uświadomienie mnie i wyszłam ledwo utrzymując powagę. Byłam ubrana w klubową koszulkę... Ale pan z Hondy czy innego Kawasaki wiedział lepiej ;)

 

Widzisz to jest tak, ze Ty mozesz jezdzic i 1000lat Dukatem i bedzie super , tak samo z Alfa tez wsrod mechanikow nie ciesza sie dobra opinia - zapytaj kilku co maja doswiadczenie z tymi autami . Chodzi o to ze w tych motocyklach czesciej niz w innych dochodzi do pewnych awari i tyle. Dukaty wymagaja napewno dobrego serwisu , serca i cierpliwosci . Ty bedziesz jezdzila i nic Ci sie nie bedzie psulo , ja bede jezdzil i bede mial caly czas problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...