Skocz do zawartości

Opony, zupełnie nie torowe


Rekomendowane odpowiedzi

Tamka, moze inny motocykl powinnas kupic ?

Kiedys robiono opony z bieznikiem "uniwersalnym" i teraz dalej go robia do weteranow

( jak ten Triumph, ktorego nie moglas przekopac ) ale do motocykli szosowych to raczej ciezko takie znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

No bo nabijali się ze mnie jeszcze, zamiast wytłumaczyć co i jak z tym dekompresorem. A jak raz pyrknał to mało mnie nie zabiło, co za machina :banghead:

Sprzegło też ledwie-ledwie można w tym czymś wcisąć. w ogóle to ja nie obczajam jak można takim czyms jeździć na codzień.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos chce fajna opone turystyczna z zacieciem sportowym to pirelli angel st.. jezeli jednak ktos chce duzo latac + raz na czas na tor to dunlop sportmax roadsmart.

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją suzke kupiłem z Mitas E07 na tyle. Opona raczej do enduro, ale żadne grząskie piaski czy błoto.

Poprzedni właściciel nie lubił się chyba pochylać i została wyjeżdżona na płasko. Nie podoba mi się ona w ogóle, ale jak jeżdżę do tej pory na niej, (bo jest jeszcze ok) to nie zdarzyło mi sie żeby dupa zachowywała się podejrzanie. Nawet przytarłem podnóżkiem na winklu i było stabilnie na tym kwadratowym laczu.

Nie wiem jak na mokrym bo nie mam na razie odwagi i ochoty taka porą jeździć.

 

Sam szukam opon bardziej uniwersalnych, nie jestem typowym fanem asfaltów. Mitasa pewnie na tył bym kupił ale jest dużo za szeroki, a bieżnik zbyt rzadki, przez co nie wygląda do najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka , poradze ci to co Limo mi poradził - załóż se pampersa do większych złożeń, jak chcesz kontynuować przygode z Z6 .

 

Ale Ty masz faukę w litrze to musi się ślizgać :).

 

Ja polecam pirelli, podoba mi się brzmienie tego słowa.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy czytacie troche o co Tamce chodzi ?

Dziewczyna szuka opony, na ktorej moglaby zjechac z asfaltu na utwardzona droge, a wy jej opony torowe polecacie :)

 

Adam ale po co czytac jak mozna pisac ? :icon_mrgreen: I nie wazne, ze Tamka juz dawno je kupila, ma zalozone i smiga, grund to polecic wlasne :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ale po co czytac jak mozna pisac ? :icon_mrgreen: I nie wazne, ze Tamka juz dawno je kupila, ma zalozone i smiga, grund to polecic wlasne :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Nooo, kupiłam razem z moto Metzeler Z6. Z tego co tutaj wyczytałam to dadzą radę przejechać nie koniecznie po asfalcie co mnie cieszy bo nie muszę kupować innych. A w chwili gdy zakładałam temat nie miałam pojęcia zadnego o tych oponach i nie było moim zamiarem trucie dupy.

W każdym razie dobrze poczytać i tak, będę miała wieksze rozeznanie w oponach.

:)

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym miesiacu MOTOCYKL zamiesci kolejny artykul o dopasowaniu typ opon do typu motocykla.

 

Tamka, skoro jestes " SWOJA " to polecam Ci zalatwic sobie trzy numery " Motorrad " Nr 11,12,13, po lektorze bedzíesz sporo wiedziec,

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne pytanie, bo nawet jeśli już zjedziesz SVką z czarnego to i tak bedziesz się turlać z prędkością roweru więc opona i tak nie będzie miała żadnego wpływu. Lepiej niech dobrze trzyma na asflacie bo ile km zrobisz szutrami w sezonie? 10, 50, 100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...