Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoja największa walkę stoczyłem w drodze powrotnej z deszczem :banghead: W domu to z butów wodę wiadrami wylewałem...

 

Wypad jak najbardziej udany.

Mój wyścig był całkiem spokojny. Ruszałem z 15 pola, zaraz na starcie wyprzedziłem kilka osób (chyba 3 - filmik już się ładuje na YT to później zapodam linka) i dojechałem pod koło Shermana. Na następnym zakręcie chciałem coś jeszcze nadrobić, ale trochę spękałem... Poza tym wiedziałem, że kolesie przede mną są ode mnie szybsi o około 4 sekundy na okrażeniu... W trakcie wyścigu wyprzedziłem jeszcze jednego kolesia na czymś białym chyba, później objechał mnie koles na R1, która jednak po 2 czy 3 zakrętach wyzionęła chyba ducha :mellow: Kilka następnych okrążeń jechałem sam kontrolując kolesia jadącego za mną. Dojechałem na 10 pozycji, którą uważam za spory sukces na oponach które mają nakręcone 9700 km...hahaha

 

Brakowało trakcji, pieprzony długi rollgaz przez który parę razy przepałowałem zakręty, zawieszenia były na fabrycznych nastawach (Sikor licze na Ciebie hahaha) i parę momentów jak to ujął Kiwi, że należało już się poddać i wypierdolić jak mężczyzna :laugh: - wyjazd w dechę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem. Wielkie gratulacje panowie

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są końcowe analizy po wyścigu :D .

 

Są już listy z wynikami (wyścigi, czasówki): http://www.nowodwor..../VII-Runda.htm

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że takżę siędzę trochę na forum, dorzucę dwa słowa od siebie ;)

uważam że ta runda była jedną z lepszych , dużo emocji i rywalizacji.

Jeśli Sikor tak dlubie w zawieszeniu mam nadziję że i moją "padlinę" uraczy swoją ręką ;)

Po dłuższej przerwie , wynik co prawda takżę z odrobiną farta - 5 miejsce ;)

Cel na następne rundy poprawić czas przejazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko, ja i tak mam zawsze wszystko co może się przydać :) . A czy będę, nie wiem. Trochę poprawiłem pozycję w generalce, więc właściwie to ciśnienie rośnie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaakkk analizy najlepsiejsze :)

 

tak sobie paczę i paczę i na 4 okrażeniu udało mi się zrobić 2.16 :buttrock:

 

1. 2,20

2. 2,21

3. 2,19

4. 2,16

5. 2,18

6. 2,21

7. 2,20

 

 

chyba się wkręcę w te wyścigowanie :biggrin:

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...