Skocz do zawartości

Naprawa Suzuki Gsxf 750 z silnikiem Gsxr 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do ogarnietch.

 

Dałem motocykl kolesiowi do zrobienie nie wiedziałem ze okazał sie ogromnym partaczem.

Kazałem mu wyminic:

olej w silniku

wymiana swiec na Irydy

uszczelnienie przednich lag + olej

uszczelnienie pokrywy klawiatury

wymiana tylnije opony

synchro

czyszczenie gazników

 

wszystko pieknie ładnie moto stał u kolesia 2 tygodnie po czym zajezdzam i pokazuje mi fakury za czesci okazuje sie ze:

swiece kupił zwykłe komplet 60 zł

wlał do silnika Castrol 10w40 zamiast motula 5100 10w40

wlał do przednich lag olej castron tak samo zamiast motula

nie zrobił synchronizacji

 

I co najlepsze chce do domu jechac a motor odpalił ale tak zaczoł klekotac ze masakra wiec nikaj nim nie pojechałem syneczek stwierdził ze rolka posrednia jakas tam napnacza ma luzy na boki i to jest przyczyna klekotania.

Zajechałem po paru dniahc moto dalje to samo klekocze wkurzyłem sie i chce moto zabrac ale zaczła sie seria wypadków

1. spaliło zarowke przednia kompletnie

2. spaliło bezpiecznik 20

3. akumulator pusty brak wody w nim ( dziwne bo tydzien przed danime moto na serwis uzupełniałem i ładowałem)

4. Cos szczeliło i moto jzu zapalic nie chce.

 

Jestem uwalony po łeb i koles najlepszy chce za to 900 zł hahah a ja mam prawodpodobnie silnik do wymiany

 

CO mam zrobic kto pomoze ??? Śląsk ?? zyjecie ?? a moto stoi w Bytomiu

 

Prosze o kontakt jak cos 505 395 129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły partacz. Nie bój nic, może podmienił silnik? To strzelanie to wina elektryki pewnie też. A moto musi Ci oddać bo to Twoja własność. Czy ma zapłacisz czy nie, moto musi wydać. A o kasę to w sądzie może dochodzić. Jeśli ma działalność i takie tam, bo na krzywy ryj to może co najwyżej liścia dostać.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko, że ilość założonych tematów nie przekłada się na ilość odpowiedzi i szybkość pomocy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem dodać że znamy na razie odczucia i opinię jednej strony (drugiej zapewne nie poznamy) i osądzanie kogoś na tej podstawie odbiega od prawdy. Długo masz ten motocykl (Wojciech)?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do ogarnietch.

 

Dałem motocykl kolesiowi do zrobienie nie wiedziałem ze okazał sie ogromnym partaczem.

Kazałem mu wyminic:

olej w silniku

wymiana swiec na Irydy

uszczelnienie przednich lag + olej

uszczelnienie pokrywy klawiatury

wymiana tylnije opony

synchro

czyszczenie gazników

 

wszystko pieknie ładnie moto stał u kolesia 2 tygodnie po czym zajezdzam i pokazuje mi fakury za czesci okazuje sie ze:

swiece kupił zwykłe komplet 60 zł

wlał do silnika Castrol 10w40 zamiast motula 5100 10w40

wlał do przednich lag olej castron tak samo zamiast motula

nie zrobił synchronizacji

 

I co najlepsze chce do domu jechac a motor odpalił ale tak zaczoł klekotac ze masakra wiec nikaj nim nie pojechałem syneczek stwierdził ze rolka posrednia jakas tam napnacza ma luzy na boki i to jest przyczyna klekotania.

Zajechałem po paru dniahc moto dalje to samo klekocze wkurzyłem sie i chce moto zabrac ale zaczła sie seria wypadków

1. spaliło zarowke przednia kompletnie

2. spaliło bezpiecznik 20

3. akumulator pusty brak wody w nim ( dziwne bo tydzien przed danime moto na serwis uzupełniałem i ładowałem)

4. Cos szczeliło i moto jzu zapalic nie chce.

 

Jestem uwalony po łeb i koles najlepszy chce za to 900 zł hahah a ja mam prawodpodobnie silnik do wymiany

 

CO mam zrobic kto pomoze ??? Śląsk ?? zyjecie ?? a moto stoi w Bytomiu

 

Prosze o kontakt jak cos 505 395 129

 

To co zleciłeś temu "mechanikowi" większość motocyklistów przy odpowiednim sprzęcie i każdy mechanik z tego forum Ci to zrobi..

NIe sugeruj się marką Motul,że jest najlepsza,są równie dobre inne marki np Agip,Ipone,Valvoline,Bel Ray,Motul,

jak pali Ci bezpieczniki to musisz mnieć gdzieś zwarcie do masy.Nie słyszałem o fakcie zeby napinacz mial luzy na boki jak napisałes,bardziej spzreżyna jest wyje****a i nie napina odpowiednio łańcuszka rozrządu,istnieje coś takiego jak "zmęcznie materiału" przynajmniej tak było u mnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zleciłeś temu "mechanikowi" większość motocyklistów przy odpowiednim sprzęcie i każdy mechanik z tego forum Ci to zrobi..

NIe sugeruj się marką Motul,że jest najlepsza,są równie dobre inne marki np Agip,Ipone,Valvoline,Bel Ray,Motul,

jak pali Ci bezpieczniki to musisz mnieć gdzieś zwarcie do masy.Nie słyszałem o fakcie zeby napinacz mial luzy na boki jak napisałes,bardziej spzreżyna jest wyje****a i nie napina odpowiednio łańcuszka rozrządu,istnieje coś takiego jak "zmęcznie materiału" przynajmniej tak było u mnie. Pozdrawiam

Dodam jeszcze że Fuchs Silkolene jest bardzo dobry, natomiast przereklamowany Motul jest do D. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...