Skocz do zawartości

BRNO II runda WMMP Alpe Adria - Rookie


77royal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje :buttrock:.

Czy to jest tak, że Alpe Adria i WMMP jest rozgrywane podczas wspólnego wyścigu, a wyniki są liczone oddzielnie?

 

No właśnie nie. Wyniki Pucharu Polski są liczone osobno, choć wyścig jest łączony z Pucharem Czech. Wyniki Alpe Adria to już inny temat. Runda AA jest rundą MIstrzostw Polski, więc jeśli Kalab wygrywa w Supesrportach, to dostaje 1 miejsce, 25 pkt w obu klasyfikacjach - i AA i WMMP.

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo,przeciez Kondzio zajal 7 miejsce,czego mu serdecznie gratuluję :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nazywa się Martin Trachta lub Kurt Tetal i jest Czechem jezdzacym odpowiednio na S1000RR lub Yamaha R6 ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki_Rookie_1000_WMMP_Brno_2012.jpg

 

Ja gratuluję wyniku.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo coś ty taki niecierpliwy? Nie siedzę przed kompem cały dzień. Nie mogłem odpisać wcześniej

- Co do punktacji to Lotvza wszystko ładnie wyjaśnił... ;)

- Założyłem temat o 2 rundzie WMMP które odbyły się w Brnie w dziale sport motocyklowy bo az bolało ze wśród samych motocyklistów jest tak małe zainteresowanie naszymi krajowymi wyścigami ze nikt nie zrobił tego wcześniej. Bynajmniej nie zrobiłem tego tylko po to aby się chwalić ( nawet nie wiedziałem ze ktoś mnie kojarzy pod nickiem z forum) tylko uważam ze po prostu wypada tym zainteresować ludzi związanych z motocyklami. Jak ten sport ma się rozwijać i przyciągać publiczność i sponsorów skoro sami motocykliści nie wykazują zainteresowania? :sad:

Wyścigi były bardzo ciekawe. W obyu klasach walka o pudło toczyła się do ostatnich metrów. Klasy Rookie jako jedyne są jeszcze obstawione przez dużą ilość zawodników pomiędzy którymi istnieje duża rywalizacja i stanowią ciekawe widowisko.

Zachęcam do zainteresowania sie i śledzenia zmagań zawodników którzy naprawdę sporo poświęcają by móc brać udział w tych zawodach

Dzięki wielkie za gratulacje!!!

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skoro sami motocykliści nie wykazują zainteresowania? :sad:

 

Zainteresowania nie ma i nie będzie, dopóki sami uczestnicy nie pokażą nam co tam robią. Na razie widać, że w Polsce nikt z uczestników wyścigów ( mam na myśli zespoły) nie jest w stanie pokazać szerszemu gronu, co robią na torze :angry: Nie wierzę, że taki bogaty zespół, jak np. Grandys Duo, nie może pokazać w TV lub internecie żadnego filmu z wyścigów. Amatorzy mogą kręcić filmy w Radomiu, a w Brnie, Poznaniu nikt nie potrafi??? Czy naprawdę jest to niemożliwe??? Czy to tylko objaw braku wyobraźni i inicjatywy? Każdy z nas, zna na wyrywki zawodników z motogp, wsbk, wss itd, a nie zna z WMMP, bo tego nie można nigdzie zobaczyć poza torem. A wyjazd na tor żeby pooglądać, to trochę duże koszty :cool: Dopiero teraz Bogdanka zaczyna w miarę dobrze nas informować o swojej działalności jako pierwsza jaskółka :biggrin: A reszta dalej śpi ;) Jaranie się do tabelek z wynikami nieznanych ludzi , to raczej utopia :)

Edytowane przez zakan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowania nie ma i nie będzie, dopóki sami uczestnicy nie pokażą nam co tam robią. Na razie widać, że w Polsce nikt z uczestników wyścigów ( mam na myśli zespoły) nie jest w stanie pokazać szerszemu gronu, co robią na torze :angry: Nie wierzę, że taki bogaty zespół, jak np. Grandys Duo, nie może pokazać w TV lub internecie żadnego filmu z wyścigów. Amatorzy mogą kręcić filmy w Radomiu, a w Brnie, Poznaniu nikt nie potrafi??? Czy naprawdę jest to niemożliwe??? Czy to tylko objaw braku wyobraźni i inicjatywy? Każdy z nas, zna na wyrywki zawodników z motogp, wsbk, wss itd, a nie zna z WMMP, bo tego nie można nigdzie zobaczyć poza torem. A wyjazd na tor żeby pooglądać, to trochę duże koszty :cool: Dopiero teraz Bogdanka zaczyna w miarę dobrze nas informować o swojej działalności jako pierwsza jaskółka :biggrin: A reszta dalej śpi ;) Jaranie się do tabelek z wynikami nieznanych ludzi , to raczej utopia :)

 

Przykra prawda niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tylko dzięki klasie Rookie WMMP jeszcze istnieje i opłaca się organizować zawody. SS600, SS1000 i SUBERBIKE umierają, trawione rakiem nienawiści i zawiści. Robek Michalczewski dwa lata temu miał rację :sad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...