Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy Marquez się obudzi... Espargaro pokazał lód w żyłach :)

ups, Maq miał uślizg przodu - może nie dojechać

 

Brawo Iannone, Luthi chyba przeprosił Espargaro za linią mety.

W Moto3 koncert na trzech 16-latków, Moto2 też emocje do końca (no może poza Marquezem).

Ciekawe czy w MotoGp ktoś znajdzie sposób na Lorenzo i jego superpowtarzalność każdego okrążenia...

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iannone jest spoko, prawdziwy Włoch :) . A jechał fenomenalnie, no i ta mistrzowska końcówka. Szkoda, że Espargaro drugi, bo pokazał jaki z niego wielki fighter - wg mnie należała mu się wygrana.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzo kolejny raz perfekcyjny przejazd, Pedrosa podobnie, ciekawa walka była na pozycjach 3-8 tak z grubsza.

Ciekawi mnie bardzo czy Stoner dostanie karę za uderzenie Bautisty (zresztą sytuacja podobna jak w Moto2). Było groźnie.

Już chyba nie ma szans, żeby Lorenzo nie wygrał w tym sezonie :) . Ma solidną przewagę i genialną formę. 2. i 3. miejsce będą podzielone między Pedrosę i Stonera. Chyba nic się już tu nie zmieni.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobala sie jazda Bradl'a a i Rossi ladnie poprawial swje pozycje, trzeba przyznac, ze ciekawie bylo, moze bez fajerwerkow, ale ciekawie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wyścigi moto3 i moto2 to można powiedzieć że motogp było nudne ale ja tam się ekscytuję wszystkim (chociażby dobrym tempem Rossiego i pogoń za Heydenem Bradlem i Dovi) ściskałem kciuki za Rossiego brakowało dwóch kółek do podium (tak myślę). Stoner miał problemy przez cały wikend było pewne że nie będzie się liczył w wyścigu. Wracając do Rossiego on nie wykorzystał w kwalifikacjiach miękiej mieszanki na twardej było jak na Ducati ok.

Mick mówił o napisie na kasku Rossiego jestem ciekawy co to oznacza. Myślę że zostanie w Ducati bo nie ma dla niego miejsca w Yamasze albo Ben zostanie albo zatrudnią Dovi bo na to zasługuje.

Bardzo lubię komentarz Micka i Adama pozdrawiam ich (brakuje mi studia w polsacie ale sportclub również w trzecim roku nadawania zorganizowało studio).

Była dyskusja przez wikend na temat ogumienia (to co zdarzyło się w Assen z miękimi gumami ) Mick.... popieram Adama taka sytuacja nie powinna się zdarzyć takiej firmie nie ważne jaka jest temperatura czy styl jazdy danego kierowcy to co się zdarzyło z gumą to skandal mogło się to żle skończyć dla kierowcy a poważna firma nie powinna się tak zachowywać i odbijać piłeczki że to nie ich wina.

Pozdrawiam Adama i Ciebie Mick i czekam na studio (zakupiłem już pakiet z polsatem sport extra ale widzę że teraz nadajecie na polsat sport ale mogę oglądać również treningi wolne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja się starzeje i zaczynam być starym zgredem albo naprawdę MotoGP jest coraz nudniejsze.

Tam już się totalnie nic nie dzieje. SBK bije MotoGP na głowę.

 

to chyba zależy, czy i komu się kibicuje. Dla mnie wciąż MotoGP jest ciekawe, nawet jeśli Stoner czy Lorenzo odjedzie. Zawsze w którejś części stawki jest coś interesującego, podobnie jak cała ta otoczka wokół Królewskiej Klasy. Dla mnie każdy wyścig jest ciekawy, bo zagadką jest, jak pójdzie Rossi'emu. Póki The Doctor startuje, będę oglądała MotoGP. Później - zobaczymy :biggrin:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Adama i Ciebie Mick i czekam na studio (zakupiłem już pakiet z polsatem sport extra ale widzę że teraz nadajecie na polsat sport ale mogę oglądać również treningi wolne).

 

Dzięki MatMax78! Pozdrawiam również i też mam nadzieję, że studio prędzej czy później się pojawi, choć nie wiem, czy w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...