Skocz do zawartości

..dokad pojechac?


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Litwa

Krajobraz nadniemeński sprzyja wielu aktywnościom.

 

Jeżdżę na Litwę i Łotwę średnio dwa razy w miesiącu i nie widzę tam niczego ciekawego do zwiedzania. Aktywnie to się tam wręcza Policji łapówki, bo stoją często i gęsto a jako naród litewski do Polaków raczej wielką sympatią nie pałają...

Yamaha XJ600

Honda CBF 1000A

Honda VFR1200F DCT

BMW K1300R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.

Moja Siostra zjeździła Meksyk + Amerykę Środkową za 5 tysia włącznie z biletami aero. To nie jest drogi sport.

Miało być ekstremalnie wiec zaproponowałem.W Naddniestrzu ta 5-ka skonczyła by sie już na drugim punkcie kontrolnym. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na Litwę i Łotwę średnio dwa razy w miesiącu i nie widzę tam niczego ciekawego do zwiedzania. Aktywnie to się tam wręcza Policji łapówki, bo stoją często i gęsto a jako naród litewski do Polaków raczej wielką sympatią nie pałają...

 

E tam, masz takie podejście, bo za dobrze ten kraj znasz.

Mnie tam Troki i Wilno mocno urzekły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Rumunii. Trochę dziko ale fajnie i maja dobre zupy :)

Poza tym rumunki są ładne co może miec dla ciebie znaczenie

:rolleyes:

Kilku fajnych rumunów też widziałam :laugh:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele! Szukam pomyslu na tegoroczny wyjazd. Najlepiej, zeby to bylo max ze 3000km w jedna strone. Chcialbym, zeby tam byla piekna przyroda i mozna bylo odstawic gdzies motor, zaszyc sie w lesie i cwiczyc joge wsrod niedzwiedzi.

Pierwszenstwo maja gory, na drugim miejscu dopiero jest woda.

 

Czasu nie bede mial za wiele, stad do glowy mi przyszly:

1. poludnie Norwegii (gory)

2. balkany

3. Portugalia

 

Gdzie waszym zdaniem najlepiej pojechac, by moc jak najbardziej uciec od ludzi i zaszyc sie nieco? Inne propozycje rowniez mile widziane.

 

Zdecydowanie Norwegia. Może być też Finlandia, gdzieś pod ruską granicą. Bliżej i więcej czasu na zaszycie :D

Gór co prawda tam nie ma. Ale są gęste ostępy leśne i bagna. Jak na horrorach.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...