Skocz do zawartości

..dokad pojechac?


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, Luca, ty masz taniej a ja na każdy wyjazd koszt paliwa x2 muszę liczyć.. :P bo kto małżowince zatankuje motonga?

 

Kmaczatka za daleko. Chciał do 3000 kmów... Sam bym w ukraińskie bieszczady pojechał, ale na razie to nierealne z powodów braku czasu :( :(

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmaczatka za daleko. Chciał do 3000 kmów...

Do 3tyś to Yeuop już wszędzie był, to po co pyta? Zostaje mu tylko w głąb ziemi, lub w chmury, jak ma być koniecznie do tych 3tyś.

Niech sobie namaluje kółko na mapie i może znajdzie jeszcze miejsce gdzie nie był. :)

 

hehe, Luca, ty masz taniej a ja na każdy wyjazd koszt paliwa x2 muszę liczyć.. :P bo kto małżowince zatankuje motonga?

Ty masz koszty paliwa w stosunku do moich x4, bo mój motocykl spala 1/4 tego co Wasze dwa :P

P.S.

Pozdrowienia dla małżonki :)

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeuop, no to w końcu gdzie pojedziesz i czemu nie chcesz na tą Kmaczatkę? :)

 

Na Kamczatke bardzo bym chcial sie wybrac :) Ale w tym roku zdecydowanie mi sie nie uda (kasa).

Sa natomiast szanse, ze przy odpowiedniej konstelacji Jowisza i Uranu w przyszlym roku bede mogl wyskoczyc gdzies na 2 miesiace. Tylko jeszcze nie wiem gdzie :)

A w tym roku myslalem o Iraku. Mozna tam wjechac bez wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Miałeś szczęście.. :) Czasem tak bywa... :)

Ja też zachowałem fotki tylko z tych ładnych dni, więc wygląda jakby tam zawsze pięknie było :)

 

Na pewno fjordy i góry Norwegii są fajne. Tylko ta powalająca drożyzna... :(

Im więcej żarcia wezniesz ze sobą tym lepiej dla Ciebie. Ja wziąłem bardzo dużo.

 

spanie za darmo w namiocie, kąpiel w morzu norweskim (10 stopni) albo na kempingu (10 koron - 5zl)

same atrakcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym roku myslalem o Iraku. Mozna tam wjechac bez wizy.

Chyba można, ale będziesz musiał wyrabiać na miejscu, to chyba lepiej wyrobić sobie wcześniej. Z resztą, to czy wpuszczą, pewnie będzie zależało, od aktualnej sytacji w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...