Skocz do zawartości

ile 600-ką na pierwszym biegu?


Rekomendowane odpowiedzi

pytanie przede wszystkim do posiadaczy sprzętów takich jak GSXR 600, ZX-6R itp. :buttrock:

do ilu może się rozpędzić seryjna sportowa 600ka (bez żadnych przeróbek) na pierwszym biegu? a moze ktos ma link do jakiegos filmiku na ktorym wyraznie to widac? :D szukalem na bikemovies.com i nic ciekawego nie znalazlem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: sorrki ze to pisze ale nastepny smieszny temat a tyle jest ostatnio mowy o bezsensownych tematak  :D

Chyba tylko Twój post jest tutaj bezsensowny.

 

Co do prędkości to nie jestem pewien.

Sprawdzę jak wyjdę pośmigać i wieczorem dopisze w tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostre sportowe 600tki śmiało przekraczają 100km/h na jedynce.

 

Moja(stosunkowo wiekowa już zreztą bo z 1993roku) CBRka 600 na jedynce szła właśnie coś ok.100km/h(100 kilka jedynka, dwója ok.145 a trójka ok 200...może 200pare) wiem jednak że nowsze bardziej ambitne sprzety mają często jeszcze dłuższą jedynke. Akurat nie wiem w której 600tce jest najdłuższa jedynka ale troche większe potwory(np. o ile mine pamięc nie myli SRAD 750 podchodzi pod 140 na jedynce,nowsze albo większe supersporty nawet więcej... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie ile taka hayabusa moze iść na 1 biegu??

W pewnej gazecie (już nie pamiętam tytułu) pisali, że Kawasaki ZX-12R

na 1 biegu osiąga prędkosć ok. 150km/h, więc hayabusa pewnie podobnie.

 

P.S. W takim razie po co nam pozostałe biegi, skoro w mieście obowiązuje obraniczenie do 50km/h... :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa R1 podobno +160km/h na 1 idzie..

to samo kawasaki :DD

 

czytalem w fast bike'u test tej kawy. fajna maszynka :evil: pisali ze na jedynce idzie do 165 km/h - moj simson z jego 25 km/h na 1. biegu wypada troche blado przy tym :mrgreen:

 

I dzięki za odpowiedzi! Właśnie o te 100 km/h chodzilo przede wszystkim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja cbr600f3 idzie na 1 - 100km/h 2 - 150km/h 3 - 195/200km/h 4- 230km/h 5 - 250km/h a na 6 to pokazal mi max 265km/h

Oczywiscie jeszcze kwestia tego ile takie liczniki zawyzaja predkosc... a i wiekszosc biegow testowalem do odciecia zaplonu.

 

tutaj macie mij maly filmik z tankcama... http://wyscigi.pulse.pdi.net/pliki/tytus_cbr600_f3.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...