Skocz do zawartości

wolne obroty Evo na wtrysku


Rekomendowane odpowiedzi

jery30 weź mnie nie dołuj, to jest mój trzeci hary i pierwszy na wtrysku, cały czas chodzi za mną myśl o tym żeby kupić mikuni HSR42 , tyle że nie tylko kase na sam gaźnik trzeba wyskrobać , trochę kosztowna jest ta cała operacja i dla tego tak jeżdżę z tym wtryskiem . Swoja drogą czemu w samochodzie nie zamienił by człowiek wtrysku na gaźnik ???????????

 

w samochodzie sam wole wtrysk , ale tam nie mam dwucylindrowej wyeksponowanej v-ałki , której zasada działania opiera się na konstrukcjach sprzed stu lat .... z resztą nie muszę o czymś tak oczywistym pisać ;)

wtrysk ma też swoje zalety , ale głównie cieszy właścicieli nie znających się na technice , czyli skupionych tylko na kierownicy i dzwigni zmiany biegów .

koszt przeróbki na gaznik nie jest taki wielki . gażnik , moduł , kabelki , może się zamknąć w 1000 zł (uzywka), do przeróbki instalacji wystarczy tylko schemat modułu i każdy sobie poradzi . najprostszym modułem do takich przeróbek jest moduł z wbudowanym impulsatorem montowy na wałku , czyli w miejscu seryjnego impulsatora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusząca propozycja z tym HSR-em ale cos mi podpowiada żeby zostać w orginale i pielęgnować to jak naj dłużej sie da , w końcu jest to wersja jubileuszowa i wyszło ich tylko 800 szt. więc myślę że trzeba jakoś przełknąć ten wtrysk i zostawić go dla potomnych takim jakim go wypuściła fabryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wtrysku, moto jest łatwiejsze w użytkowaniu, nie róbmy z HD żywej skamieliny, co innego jak bym miał przerobić moto na tor 1/4 mili, wtedy chyba bym przerobił na gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Harlista ile chcesz dostać, to może wezmę :smile: .

A że spłukany jestem, cena musi być okazyjna. :cool:

 

Ile siem zarobi to siem zarobi

Ja chcem wiedziec ile ty chcesz stracic :)))

THIS IN NOT ABOUT DRIVING ANYMORE

THIS IS A FUCKING FASHION SHOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się decyduj czy bierzesz bo jeszcze trochę a wyżebram pod kościołem $$ i go kupię do swojej Eli. :biggrin: Mój CV już wystarczająco mnie wkurzył ostatnio, ciągle brakuje mu do tego ideału, już mam go dosyć.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...