Skocz do zawartości

Tak sobie pomyslaem , skoro spłaciłem porzedni , to przydałby sie następny..


LORD VADER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D

Wjeżdząm do miasta , przez mysl przeleciało mi że dawno mandatu nie miałem (panie w magistaracie az zaczęły sie opier*alać bo nie mają z czyją teczką biegać) . Podjechałem po browar , lece na wioche , a na wylocie przykleił się do mnie jakiś wózek i trzyma precyzyjnie kilka metrów , a ja na podwójnej ogień a ci za mnmą z dyskoteką .

Zapytałem czy nie można dostać nagrania na mejla , ale nie , nie ma takiej opcji :P

 

ku*wa , fenomen , pomysałem o mandacie i mam . Jutro będe intensywnie myślał o 10 milionach euro :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, ile punktow mozesz miec na koncie jako instruktor ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze szukali kogos,kto chłopu z pola pompę do gnoju ukradł?

 

;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeden nic poza zaproszeniem do radiowozu nic nie mówił drugi był od gadania . Poznał cenę aprilki , dostepność częsci i propozycję , czy nie chiałby polatać ze mną :D

 

Opolskie fajne jest , równe drogi , zapie**ala się spoko ;)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ,nap**dalali tymi fleszami,.a drapneli mnie w totalnie ciemnej dupie . Pozatym rzadko miewam kontrole drogowe więc z wrażenia się nie przyglądałem :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa , fenomen , pomysałem o mandacie i mam . Jutro będe intensywnie myślał o 10 milionach euro :D

Tylko nie myśl o glebach itp. podczas jazdy zioooooooom :flesje: :flesje: :flesje:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w opolskim to było?

Już spiesze z oświeceniem .

Latałem w okolicach Turawy - to takie spore bajorko z którego ktoś spuścił wode na zime (ale mnie korciło żeby pozapierdlać po ubitym piachu - ale to nie ocean i co chwile było bagno :D ) .Do tego jeszcze pobłądziłem , zrobiło sie ciemno jak w dupie , GPS-u zero , po pół godziny skapnąłem sie że lece na południe , no to wracam. Znalazłem droge spowrotem , w sumie zrobiłem 250km a mandat zebrałem 5 kilosów od chaty , tuż za Wieluniem (..so close.. ;) )

 

a teraz nie będę się zwyczajnie zatrzymywał.

Kurczak na blache ? :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem w okolicach Turawy - to takie spore bajorko z którego ktoś spuścił wode na zime (ale mnie korciło żeby pozapierdlać po ubitym piachu - ale to nie ocean i co chwile było bagno :D ) .

codziennie jestem nad tym jeziorem ;) Ale tam to już równych dróg nie ma, no i latem ptaki chodzą po wodzie taka się gęsta robi :biggrin:

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...