Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

:rolleyes:

Wychodzi że ten Lidl którego mam niedaleko jest całkiem do niczego, masa w nim angielskich wyrobów.

No ale pokrowiec na moto kupiłam :) Tylko nie mogę odgadnąc jak przyczepić dwa gumowe sznurki, które prawdopodobnie maja zapobiec zwianiu wszystkiego.

Obrazka nie było :mad:

 

I ten kask też kupiłam na wszelki wypadek gdyby ktoś był w potrzebie.

Tylko dlaczego S-kę? a nie jakiś większy

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ole , nie moge zbyt długo przebywać na tej stronie bo co chwile ogądam indyka :laugh: :blink:

 

Musze się pochwalic , dziś zrobiłem moda ładowania w paździerzu , a jutro pociągne prąd z przekażnika do rozrusznika kablem od spawarki . Moze odpali bez wymiany aku na taki od tira :happy:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh:

Bo ja mieszkam w ciepłym kraju. Ta promocja w Lidlu była u mnie miesiąc temu. Były w niej jeszcze kurtki i spodnie, buty (kompletnie koszmarne, albo do nocnej jazdy :) ) Ochraniacze przeciwdeszczowe na same buty i ... kurcze, jeszcze coś było ale nie pamiętam.

Aaaaa, słuchawki radiowe do mocowania w kasku.

ps. chyba nawet do tej pory jeszcze leżą buty i kaski różowe w rozmiarze XXXL :) Resztę ludzie kupili

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś była promocja w lidlu na indyki :wink:

gallery-102795684-500x500.jpg

 

Ile razy mam jeszcze patrzeć na to obrzydlistwo, zanim wątek przejdzie na druga stronę?

 

Pewnie już niedługo watek przejdzie na druga stronę, więc głowa do góry :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

:icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem klucze z grzechotką w biedronce za 29 zł jakoś :)

Jeszcze nie użyłem ani razu , ale kolega ma takie na warsztacie i mówił , że drugi rok wytrzymują już.

 

Ogólnnie LIDL to bardzo przyzwoity market w porównaniu do konkrencji :)

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...