Skocz do zawartości

Lusterka XB9SX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem swieżym użytkownikiem Buella XB9SX z 2006r. Chciałem wymienić sobie lusterka z tych orginalnych na jakieś inne. Pogooglowałem trochę i kupiłem takie :

 

http://allegro.pl/lu...2118107472.html

 

Lewe pasuje idealnie ale prawe strzela w góre i nie da się bardziej wyregulować. Możecie coś ciekawego polecić ??

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję pierwszego moto!

Po drugie gratuluję XB9SX;-)

jak zobaczysz drugiego XB9SXa w Warszawie w kolorze czerwono czarnym to będe ja ;-)

Ja postanowiłem nie wymieniać lusterek, ale musiałem wymienić plastiki bo mi kompletnie popękały wokół śrub, więc jak tylko zaczną ci pękać to od razu zabezpieczaj, bo nowe nawet używane plastiki są absurdalnie drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - dzieki :) Bedę sie rozgladać :)

Co do lusterek, to zmieniam, bo lewe przy tym łączeniu na środku/zgięciu jest jakby wyrobione i mi sie przekreca podczas jazdy.

Przejrzałem sobie ten wątek

http://www.buellxb.com/Buell-XB-Forum/Buell-Lightning-XB12S-XB12Ss-CityX-XB12Scg/Please-Show-me-your-Aftermarket-Mirrors

i niektóre fajnie wygladaja, ale nie będe ze stanów sciagać, bo koszt przesylki chyba wiekszy niz te lusterka.

 

Jeszcze potrzebuje jakąś torbe na bak albo lepiej na tył kanapy bo już widzę, że czasem się przyda cos przewieść a pod siedzenie tylko szmatka mi wchodzi :) Masz cos ogarniete ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - dzieki :) Bedę sie rozgladać :)

Co do lusterek, to zmieniam, bo lewe przy tym łączeniu na środku/zgięciu jest jakby wyrobione i mi sie przekreca podczas jazdy.

Przejrzałem sobie ten wątek

http://www.buellxb.c...rmarket-Mirrors

i niektóre fajnie wygladaja, ale nie będe ze stanów sciagać, bo koszt przesylki chyba wiekszy niz te lusterka.

 

Jeszcze potrzebuje jakąś torbe na bak albo lepiej na tył kanapy bo już widzę, że czasem się przyda cos przewieść a pod siedzenie tylko szmatka mi wchodzi :) Masz cos ogarniete ?

Jasne że mam ;-)

kupiłem tank baga Helda w m.akcesoriach. mocowany na rzep od strony siedzenia i na zatrzaski od storny kierownocy.

Jedyna wada: jak jest wypchay moze przeszkadzac od storny brzucha, ja na szczescie mam maly brzuch ;-)))

Na zad na wyjazdy mam po prostu gumowany worek ktory mocuje dwoma paskami pod siedzeniem.

Pewnie da sie lepiej, ale mi to zupelnie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć,

Temat stary ale myślę o zmianie oryginalnych lusterek na coś customowego więc odświeżam. Ktoś w ostatnim czasie zmieniał? Pochwalcie się fotkami jak wyglądają.

 

Jak wygląda kwestia gwintu w mocowaniu lusterek? Rozumiem że trzeba stosować ewentualne przejściówki/adaptery z calowego na metryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że nie trzeba kombinować z przejściówkami. Spodobały mi się dwa modele Rizomy bo natknąłem się na fotki na zagranicznych forach ale ceny jak na Rizomę przystało tłuste ;)

 

Wiem że w całej masie japończyków latających po naszych drogach jest nas niewielu, ale może ktoś wrzuci swoje foty jeśli zmieniał. Przynajmniej zacznie się coś dziać w tematach o bułach bo cisza tu jakby wszyscy wymarli ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Hej :)
W niewyjaśnionych okolicznościach moje lusterko prawe zostało zniszczone.

Nabyłem na necie aftermarkowe lusterka, wszystko cacy ale jednak sa one za małe i najchętniej kupił bym seryjne. W sezonie nie chciałem kombinować ale teraz gdy już śniegiem sypie mogę się porozglądać za zmianą.

Gdyby komus zbywało prawe ( ew komplet) to chętnie kupię :)
XB9SX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...