Skocz do zawartości

Motorynką na gume? Ktoś jeździ? :P


Gr00bY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was posiadaczy motorynek stawia na gume? 8) Ja pare dni temu odpaliłem moją w pełni stuningowaną fure i jakoś daje rade. Najpierw próbowałem ze sprzęgła, ale potem stwierdziłem, że może jednak z gazu. Siadam mocniej na kanapkę, odchylam się do tyłu, gaz do oporu, kierownicę ściągam i jazda :lol: Jak kolega prześle mi fotki nieomieszkam zamieścić ;) Narazie za dobrze mi nie idzie, ale powoli zaczyna mi się udawać. Rekord jakieś 15m. Myśle nad stelarzem :)

 

Czy tylko ja jestem taki nienormalny czy ktoś również próbuje takich atrakcji? Niekoniecznie na motorynce - na jakiejkolwiek 50-tce? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

ja to robie na motorynce ale szurajac butami po asfalcie tak przejade 50 metrow a na stopkach to moze jakies 5 m i ja mam jescze ten slabszy silnik i nic nie tuningowany ale teraz robnie remont i poweim czy ktos nie ma lewego karteu od silniczka 025 w bdb stanie tanio???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja motorynke stawialem na gumie ale ze sprzegla, jedynym tuningiem byla zmiana tylniej zebatki na prawie 2x wieksza (nie pamietam ile miala zebow), notabene rezultaty byly calkiem niezle. Trenuje dalej!!

 

P.S. Strasznie rozpie**ala to sprzeglo i lancuch, pamietam ze w mojej to raz nawet to po jakims ciezszym dniu jak sobie potem normalnie jechalem to mi lancuch gora wylecial (nie mialem oslonki) :lol: , a potem to juz tylko bylo gorzej ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel na ogarze 200 potrafi przejechac na gumie bardzo duzo. Cala ulice przejezdza na luzie. Co prawda szura butami po ziemi ale i tak to bardzo fajnie wyglada. Zdjec nie zapodam, bo nie mam cyfrowki, musicie uwierzyc mi na slowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja jawka 50 mustang jezdzilem na gumie dosc czesto i przez te pruby wypadla mi tuleja w przednim amorku (prubowalem bez sprzegla i na nuzkach - muj rekord to jakies 10 m.) Jak mi sie uda znowuu uruchomi jawke to poprubuje tym drugim sposobem.

 

 

Pozdrawiam... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to i mój streetfighter :lol:

 

Im003174.jpg

 

IM003172.jpg

 

A tutaj z kierownikiem :buttrock: Szkoda, że bez kurtki, kasku i rękawiczek bo wtedy to dopiero elegancko wygląda :lol:

 

Im003176.jpg

 

Im003177.jpg

 

 

Opis modyfikacji :D

 

- podcięty tłok

- poszerzone okienka (wydechowe polerka na lustro, wdech polera + rysy srubokrętem)

- gaźnik od Jawki 50

- mała streetfighterowa kierownica :D

- atrapa stelarza z mocowanie tablicy

- chromowany pusty wydech zatkany trochę zmywakami/druciakami

- przeszczep lagów + amorków z tyłu od nowszej wersji (miałem z przodu kierownice jak w rowerze, że można było ją skręcać w lewo/prawo, a koło stało w miejscu, a z tyłu sprężyny miałem miękkie na maxa i w obudowie 8O )

- głowica czeka na splanowanie bo w poprzedniej od ciśnienia mi wywaliło gwint :D

- niech tylko spawarka wróci do garażu robie sobie stelarz i nóżki na tył 8)

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? :roll: Motorynek mój stał w garażu ponad rok. Posiedziałem nad nim dwa dni - odpalił. Nie zawsze muszę jeździć samochodem czy normalnym motorem. Mam poprostu specyficzne poczucie humoru i lubie patrzeć na miny ludzi których mijam po drodze :buttrock:

 

Ps. Wszystko jest poskładane w 5 minut więc prosze nie czepiać się szczegółów. Wiochą chyba nie zalatuje to, że silnik jest złożony na nowym tłoku (na 4-ty szlif) z nowymi pierścionkami, na nowych łożyskach, simmeringach, jest nowy automat od biegów, nowa tarcza sprzęgła, gaźnik też został kupiony w zeszłym sezonie bo w sklepie nie mieli polskiego, wydech dostałem w spadku po kolegi komarze, podobnie było z przednim widelcem czy kierownicą (moja poprzednia nie pasowała do nowego widelca). Nie ja malowałem te podzespoły i dlatego to tak wygląda. IMO ważne, że jeździ i gdzie nie pojawie się jest "pompa" :D

 

Ps. Wiochą to jest przerabiać Junaki na choppery :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiadaczy motorynek stawia na gume?

 

Podjedz kiedys do 2oo w Wwie i poczekaj az MacGywer podjedzie - on takie cuda wyczynia ze mozg sie lasuje. :buttrock:

 

Pozdro' date='[/quote']

 

Czy mówimy o tym MagGywerze :?: Który ma ktma exc 380?? I chyba jeździł w pucharze polski w wyścigach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...